Lista ocen Lancia Lybra Kombi (82) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Tak jak napisałem - dziś od tej klasy pojazdu wymaga się więcej. Tu przestrzeń można porównać z astrą, stilo, brava, golf.
~filozof71@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Mniej miejsca niż np.w Skodzie Octavii czy Mitsubishi Carisma - bezpośrednie porównanie. Trochę więcej niż w Volvo V40.
~menes
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przestrzeń dla kierowcy bardzo dobra tylko bardzo wysokie osoby z tyłu mogą mieć trochę niewygodnie
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Miejsca mogłoby być więcej. Fotele trochę małe pomimo,że jestem nie za dużym facetem.
~fanfan
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
mogło by być lepiej ale to małe kombi więc generalnie dobrze. 2+1 ok 2+2 ciasno ale znośnie
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
dla kierowcy jeżeli ma maks 180 cm nieźle powyżej 180 zaczynają się kłopoty uciążliwe
~piopyt@gmail.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jeszcze nie było osoby(różne gabaryty):), która by mi nie powiedziała, że jest to bardzo wygodnie auto.
~guzu
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
z przodu bardzo duzo, z tylu troche mniej wygodniej w szczegolnosci na srodkowym siedzeniu :)
~kupsztan
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
powiem tak: w wygodniejszym jeszcze nie jezdzilem, a do kurdupli nie naleze. z tylu tez jechalem i to samo.
~Mikke
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Dle kierowcy bardzo dużo, dla pasażerów na tylnej kanapie wystarczająco choć mógłoby być troszkę więcej.
Lancia Lybra Kombi