Oceny Land Rover Freelander II 3.2 i6 233KM 171kW 2006-2014

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Land Rover Freelander II 3.2 i6 233KM 171kW 2006-2014

~tron33
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
w wyposażeniu HSE jest nie do pobicia. Auto sprawdza się jako szybkie, pakowne i w terenie godne uwagi. Napisałem godne ponieważ nie mam doświadczenia z terenem. Ostatnio jednak jeździłem po bezdrożach ( naprawdę bezdrożach, z dużymi kątami natarcia, błoto, kamienie, opony letnie szosowe) i bez problemów dawał radę.
~freel2
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
to był doskonały wybór jeśli ktoś chce porządnego samochodu z dużą mocą, świetnie wyposażonego to jest to właśnie mój Free ;) zapomnialem jeszcze dodać o świetnym systemie terein response, w zimie świetna sprawa. Freelander II z benzynką 3.2 i LPG to dla mnie idealny samochód.
~MS
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
Pomimo dwoch dosc powaznych usterek wciaz jestem przekonany ze to najlepsze auto w swojej klasie a mialem okazje jezdzic wieloma podobnymi SUV. Jest to auto wysmienite, komfortowe z mocnym silnikiem i swietna skrzynia. Bogato wyposazone w wersji HSE. Jest to calkiem inny samochod niz jego poprzednik. Zdecydowanie blizej mu do Range Rovera Sport niz do Toyoty RAV4 czy Suzuki Vitary. Jesli ktos moze pozwolic sobie na nieco wiekszy wydatek-...
~Kaczor
~Minimax
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
Super samochód. To jest to co długo szukałem. Udało mi się zakupić ten samochód z homologacją ciężarową dzięki zaoszczędziłem sporo kasy. Polecam go tym co uwielbieją szybkie SUV-y. (Stosunek jakość/cena)
~Jan Mędel