Ocena kierowcy - Land Rover Freelander II

tron33, 5 lat temu
Silnik 3.2 i6 233KM 171kW
Rok produkcji 2007
Land Rover Freelander II 3.2 i6 233KM 171kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
w wyposażeniu HSE jest nie do pobicia. Auto sprawdza się jako szybkie, pakowne i w terenie godne uwagi. Napisałem godne ponieważ nie mam doświadczenia z terenem. Ostatnio jednak jeździłem po bezdrożach ( naprawdę bezdrożach, z dużymi kątami natarcia, błoto, kamienie, opony letnie szosowe) i bez problemów dawał radę.
z gazem oprócz frajdy z momentu to dochodzi ekonomiczność
bez problemów, trzeba się jednak przestawić z manuala, później duży komfort
jeździ gdzie chcę i jak chcę to czego chcieć więcej. Jedyny minus jak dla mnie to wspomaganie kierownicy przy szybkiej jeździe nie daje dobrego wyczucia, trzeba się go nauczyć. W terenie idealny
przede wszystkim ładna , nie widzę ładniejszej ale to rzecz gustu.
nie widzę żadnych problemów. W szczególności bardzo fajny jest przeszklony dach bo pozwala zobaczyć sygnalizację świetlną jak się za blisko podjedzie :-).
fotel kierowcy pozwala na bardzo dokładne dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pozwala to oczywiście na jazdę bez zmęczenia tego układu.Fotel pasażera nie posiada regulacji wysokości i może to niektórym przeszkadzać. obydwa przednie fotele posiadają niezależne podłokietniki z możliwością regulacji wysokości co jest niezmiernie ważne Z tyłu jest całkiem przyjemnie mam 184 cm wzrostu
za bardzo nie wiem co tu napisać. jak ma być gorąco to jest jak zimno to też jest. Czas reakcji jest zależny od temperatury zewnętrznej i ilości pasażerów ( ilość pasażerów wpływa komplikuje ocenę , bo dla jednych za zimno dla innych za gorąco)
przód i tył jak pisałem przy moim wzroście 184 cm jest ok.z przodu w ogóle super z tyłu ok
dla mnie ok może trochę drzwi ale to nie jest nowy samochód. doznania przy prędkości 150 km/h
masa, moc , moment przez ten pryzmat należy patrzeć na ekonomiczność. Spalanie wskazane przez komputer to 11 l przy 120 km/h trasa 16 l miasto (Kraków) zimą 20-22 l gaz 20% więcej
ja jestem zadowolony
czasami elektronika wariuje, szyber dach, ustawienie fotela, tylna wycieraczna ponoć bo ja jej nie mam. nie wiem na ile to się tyczy wszystkich modeli czy tylko mojego
brak i oby tak pozostało

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i6 233KM 171kW [l/100km]

12,3