Oceny Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW 2006-2014

Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW 2006-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW 2006-2014

~ArturP
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Zakup z wyboru. Ciekawe, bezpieczne i nietuzinkowe auto. Układ przeniesienia napędu sprawdza się bardzo dobrze - zwłaszcza, w obecnie panujących warunkach tryb zimowy spisuje się świetnie. W \"prawdziwy teren\" się nie zapuszczam, ale bardzo często bywam na budowach u moich klientów - dojazd przez błotniste pole to całkiem niezła zabawa :):) Chyba jedyne auto na rynku, w którym można z SUV\'a wysiąść w czystych spodniach - progi mają osłonę...
~Patryk F.
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Kupiłem nowe auto w Polskim salonie, jeżdzę nim 13 lat. Sam praktycznie serwisuje ten samochód nigdy mnie nie zawiódł, oleje i płyny co roku liquid Molly, filtry co rok, wymieniłem odmę 700 zł, rozrząd co 60 tyś. Rurę do przepustnicy 200 zł nigdy nie zapaliła mi się żadna kontrolka na desce,
~zwt
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Mechanicznie przez prawie 100, 000 Km żadnych problemów. Jazda trochę w terenie i na długich trasach do 1000 km dziennie ok. Jezeli ktoś szuka używanego dzielnego SUV-a na teren i do na dalsze trasy to gorąco polecam. mam je od nowości czyli od 2010 roku.
~zwt
3,3
~Marek, Gdańsk
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Generalnie dość ciekawe autko jak się patrzy na nie z boku. Przy bliższym poznaniu wychodzi angielska niechlujność, brak wyposażenia co w odniesieniu do ceny nie powinno mieć miejsca (140 tys w 2010 roku). Ma wady, a największa z nich to pakowność i wysokie koszty utrzymania.
~bgo72
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Gdyby nie poważne awarie i mała przestrzeń bagażowa oraz fatalny serwis to byłby to dla mnie prawie idealny samochód. Niestety za trochę większego SUVa trzeba zapłacić majątek. Czytając opinie na temat tego modelu mam wrażenie , że trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Wiec zaryzykował bym stwierdzenie , że kupił bym to auto jeszcze raz.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander II 2.2 TD4 160KM 118kW
~rej
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
mam wersje HSE i wydaje mi sie ze dopiero z ta wersja ten samochod staje sie wyjatkowy. autko z klasa i z wyzszaej polki. jazda nim to czysta przyjemnosc. do niego chce sie poprostu wsiasc i gdzies jechac, tak poprostu.
~lekarz
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Absolutnie bliski ideału.Kilka drobnych poprawek bym co prawda wprowadził. Rav 4 ,grand vitara -to auta oklepane , znane i popularne. Land Rover to klasa wyżej -auto dla elity. Jeżdżąc nim tak jesteś postrzegany. Ma w sobie coś takiego. Jest to opinia wielu osób , z którymi rozmawiałem . Podoba się też kobietom.
~Artur
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Auto polecam, swietne i bardzo wygodne. Bardzo ladnie sie prezentuje, mam wersje sport z rocznika 2010. Dlugo zastanawialem sie czy nie kupic kolejnej wersji subaru tym razem outbacka ale karoseria landrovera znacznie bardziej mi sie spodobala. Auto jest takze znacznie bardziej komfortowe, wykonczenie i materialy szlachetniejsze. Dobrze spasowane czesci, nic nie piszczy, trzeszczy czy skrzypi. Jazda jest bardzo przyjemna, prowadzenie bardzo...
~consilieri
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
jest bardzo ładny i wzbudza zainteresowanie ,tak kobiet jak i mężczyzn, ma po prostu dyskretną klasę, znakomita ergonomia, ekonomiczny silnik i niskie spalanie (8.5-9 litrów ON), technicznie wyprzedza konkurencję -patrz na stronę producenta to się przekonasz, że posiada rozwiązania do jazdy w terenie nie znane przez innych