Lista ocen Land Rover Range Rover Sport I (25)

~Marcus
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Zastanawiałem się nad V6, ale po przeczytaniu całego internetu na temat poszczególnych motorów diesla w RR SPORT oraz różnic między TDV6 a TDV8 wybór padł na V8 i cieszę się, że tak się stało. Silnik na łańcuchu (V6 na pasku), piękne brzmienie, naprawdę zajebisty bulgot, taki aż zapominam, że to diesel... przypominam sobie kiedy na trasie (bardzo spokojnej 80-100km/h) spalanie oscyluje w granicach 6-7l. Dziękuję sobie za to, że podjąłem...
~pauldill
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Samochód cholernie wygodny. Argumenty że szpanerski nie wchodzą w grę - zależy kto jak podchodzi do życia - matizem też można kozaczyć. Bardzo dobrze wykonany. Naprawdę można wjechać nim w teren. Wiadomo - nie Baja, ale pobawić się w błocie lub przebić do leśniczówki zimą - nie ma problemu. A CO NAJWAŻNIEJSZE - przez to że ma taki dobry system przeniesienia napędu jest cholernie BEZPIECZNY !!! wpaść w poślizg - to trzeba umyślnie się naprawdę...
3,2
~dude
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
co z tego, że jak jest sprawny to jest super skoro nie można mu ufać i ciągle jeździ się do serwisu.
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Nic dodać nic ująć - jak to mówią Angole - \\\'the ultimate driving machine (SUV)\\\'... A ppotem to już tylko Range Rover Vogue...
~Stefan
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Skrzynia biegów, cóż wydaje się, że 6 biegów chwilami to zbyt mało biorąc pod uwagę fakt iż I bieg służy wyłącznie do ruszenia auta z miejsca, zaś dwójka jest niewiele dłuższa. (Skrzynia biegów)
~Chili
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
Pierwszy raz w życiu kupiłem auto tej samej marki jedno po drugim. Poprzedni był Vogue 3.0d , teraz chciałem coś zwinniejszego i zwawszego i nie żałuje :D Wydechy Magna i V8 z Jaguara robi robote. Clarkson nie bez powodu zachwyca się RR ;)
~Mariusz
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Auto pomimo, że ma zacięcie sportowe jest nie do końca przewidywalne. W terenie nie ma sobie równych.
~Bartek
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Super auto silnik 2.7td v6 to nie demon szybkości ale do wożenia się w zupełności wystarczy ,wszyscy tak narzekają a mnie nigdy nie zawiódł 261000km i nic się nie dzieje trzeba często zmieniać olej !
~Cashflow
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Krótko go mam, co jest ważne dołożyłem na start 4k żeby wyeliminować wszystkie ważne usterki i jestem zadowolony zarówno ze spalania (9l srednie) i dynamiki w tej wielkiej budzie, 20-30 koni więcej i byłoby idealnie
~Michał
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Auto nigdy nie zawiodło, nie jest demonem szybkości ale na trasie spokojnie 180 można jechać. Z tyłu trochę mało miejsca. Przeniesienie napędu-idealne. Piach, śnieg, deszcz a range idzie jak burza. Doskonale trzyma się drogi.Bardzocwygodne fotele z przodu, nie czuć trasy w plecach. Mialem różne auta, Lexus ls 460,rx300,rozne bmw I Audi.. Następny również będzie rang Rover. Przebija pozostałe auta.