Lista ocen Lexus GS II (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K1
Sedan 3.0 223KM 164kW
Brak problemów, fakt że autem przejechałem 10000km więc nie mogę za dużo powiedzieć. Tu słowo wyjaśnień, bo ludziska piszą o różnych autach, że się zawiedli i że słabo z jakością. Trzeba spojrzeć jakie egzemplarze auta kupili i ilu właścicieli jeździło, jak jeździło i jak serwisowało. To tyczy się każdego samochodu. Ja kupiłem samochód od znajomego z UE, zamożnego człowieka, który był jego pierwszym właścicielem, serwisował tylko w Lexusie...
~Jerry
Sedan 3.0 223KM 164kW
usterki układu elektrycznego (ryglowanie zamków) zazwyczaj pomaga przeczyszczenie, wymiana czujnika. Wymagane regularne czyszczenie małego filtra oleju OCV, mało kto o nim wie a to istotny element układu oczyszczania oleju. Brudny - powoduje natychmiastowe zapalanie się kontrolek.
~bardamu
Sedan 4.3 283KM 208kW
właśnie brak, żadna żarówka, żadna pierdoła, wszystkie funkcje na pokładzie działają, auto ma 14 lat, a wszystko w nim działa, jakis obłęd... Od najmniejszej pierdoły jak ściemnianie lusterka wsteczengo po wszystkie elektroniczne udogodnienia w kabinie
~R.K.
Sedan 4.3 283KM 208kW
Troszeczke poleciało zawieszenie. Ale użytkując samochód po tych resztkach polskich dróg nie można uznać tego akurat za jaką kolwiek usterke, a czestrze zuzywanie sie zawieszenia w Polsce traktować tak samo, jak wymiane klocków czy oleju.
~rower331
Sedan 3.0 228KM 168kW
Wentylator kabiny gwizdał i trzeba go było wymienić. Antenę radia trzeba czasami przeczyścić bo inaczej się nie chowa. Czasami trzeba czyścić przepływomierz bo inaczej silnik chodzi nie równo. Zepsuł się czujnik ABS.
~Bartosz z Wrocławia
Sedan 3.0 223KM 164kW
Tu nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o niezawodność natomiast spasowanie pokręteł i przycisków bywa różne. Czasem coś nie chce się wcisnąć, czasem nie odskakuje. Dlatego tylko 3.
~Mateunio
Sedan 3.0 223KM 164kW
Jak na razie nic poważnego. Wymieniłem tylko gumy przednich, dolnych wahaczy, i tuleje pływające przy tylnych zwrotnicach. - Ale wiadomo (polskie dziurawe drogi)
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Wymieniłem : zawiasy drzwi kierowcy 150zł, Sworzeń przód 270zł, tuleje pływające tył 2x 60zł. Czyli drobiazgi i tanio można to naprawić ale nie w serwisie LEXUS
~ted58
Sedan 3.0 223KM 164kW
auto systematycznie serwisowane było w ASO do 215 ja po przejechaniu 15 nic nie robiłem tylko wymiana olej i tył klicki
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
10 lat i nic się nie zepsuło, oczywiście samochód regularnie serwisowany i wszystko według producenta przeglądane