Lista ocen Lexus GS II (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K1
Sedan 3.0 223KM 164kW
Mam instalację gazową, sprawuje się bezproblemowo, STAG 300. Spalanie w mieście ale takim bardzo tłocznym i na małych odcinkach jazdy po 2km, 3km jest wysokie nawet pod 17l/100km. Tylko mówiąc miasto trzeba rozdzielić, miasto jak jedziesz do domu z roboty 10km i miasto ścisłe centrum, światła korki, itd. Trasa to max 13l/100km nie ważne czy jadę na autostradzie 120km/h czy 200km/h. Benzyna miasto 13,5l/100km, trasa 11l/100km.
~ARTEK
Sedan 3.0 223KM 164kW
Najwiekszym problemem sa wahacze , wystepuja w calosci i kosztuja sporo. Lepiej kupic oryginal i miec spokoj niz zamiennik i wymieniac po szezonie lub dwoch. Reszta czesci na normalnym srednim poziomie. Spalanie,, benzyna w trasie ok 10 L , w miescie 15-18L. Ja mialem instalacje gazowa STAG 300 , polecam . Gazu spalal 13-15 trasa, 20 w miescie
~bardamu
Sedan 4.3 283KM 208kW
Takie auto, jego utrzymanie musi kosztowac, po zakupie włożyłem w niego ok 10 tyś. zł., żeby był w bardzo dobrej formie, same opony 2 komplety lato/zima 3,5 tyś zł., rozrząd 1,5 tyś, dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów 1100 zł, itd., olej, elementy zawieszenia, pierdoły 1000 zł, ale po tym auto jak nowe, a ma 14 lat!
~Szczurekwola
Sedan 4.3 283KM 208kW
Przed zakupem sprawdzałem ceny czesci itd . Mieszkam w Północnej Irlandii i że tak napisze tutaj nawet autoryzowany dealer nie straszny i cześć tak samo . W polsce pomyślałbym trzy razy ... po przeliczeniu na pln zakup nowego fsport wychodzi 100000 złotych drożej niż w uk ( a gdzie zarobki ) .
~Bartosz z Wrocławia
Sedan 3.0 223KM 164kW
No proszę państwa ja rozumiem, że sedan,że limuzyna, że luksusowe auto,że premium ale 17 litrów w mieście i 13 po trasie to trochę dużo z moich luksusowych wózków tylko Jag palił więcej. Nawet Mercedes z ponad 4-litrowym silnikiem w mieście bez problemu mieścił się w 15 a tu trochę za dużo.
~tomek
Sedan 3.0 228KM 168kW
Mysle ze bardzo dobrze bo przy predkosci 100km/h 2000-2100 obrotow ,spalanie 7l/100km ,w miescie na krotkich dystansach bez szalenstw 11-13 wiec nie oplaca sie zakladac gazu bo zanim sie na niego przelaczy to jestesmy juz na miejscu ,z dyflowaniem lepiej nie pytac:>
~H00N1G4N
Sedan 3.0 223KM 164kW
Segment, który ten samochód reprezentuje, zobowiązuje. A i tak jest taniej niż w porównywalnej niemieckiej konkurencji. Poza tym - dużym plusem tego auta jest fakt, że na prawdę się nie psuje. Wystarczy dbać o terminowe wykonywanie eksploatacyjnych napraw.
~Lexus Fan
Sedan 3.0 223KM 164kW
Słaby dostęp do zamienników, oryginały drogie, ale...co z tego skoro w aucie praktycznie nic się nie psuje, a zużywa też bardzo wolno. Można ratować się częściami używanymi z aut powypadkowych lub anglików. Dużo pali w mieście.
~marek72
Sedan 3.0 223KM 164kW
jesli juz cos sie wogule popsuje czy zuzyje to nie ma tragedji.dostep do czesci i cena nie sa przerazajace.spalanie 8,6-11.8.zalezy od tego kto jedzie .ja czy zona.lpg obniza koszty.niema duzych aut palacych 5 l / 100.
~mulek
Sedan 3.0 223KM 164kW
nie zwracam na to uwagi . wiedziałem co kupuje ale i tak miłe zaskoczenie auto w miesci pali mi ok 15 litrów ,nawet gdyby paliło 25 to i tak bym je kupił bo nie trawie niemieckich aut typu bmw ,merc wszedzie tego pełno