Lista ocen Lexus GS II (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szczurekwola
Sedan 4.3 283KM 208kW
Ja nie narzekam chociaz mierze 182 cm , ale za mną ciężko z miejscem . Generalnie buda z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych więc mentalność konstruktorów jeszcze nie ta . Porównanie starego warszawskiego tramwaju z lat siedemdziesiątych do teraźniejszych niskopodłogowców .
~bardamu
Sedan 4.3 283KM 208kW
Tak jak pisałem, nieżle, ale gdyby chciec więcej to nie ma takiej opcji, dośc ciasno, jak potrzeba więcej przestrzeni. Za to bagażnik, wbrew pozorom ogromny, da się spakowac na 2 tygodnie wakacji, z krzesełkiem na ryby i wędkami włącznie.
~tomek
Sedan 3.0 228KM 168kW
z tylu naprawde sporo miejsca i szeroka kanapa ,tutaj trzy osoby naprawde moga podrozowac.Dla kierowcy jak i pasazera mnostwo mozliwosci regulacjii ,choc fotele mogly by byc bardziej wyprofilowane a\'la infiniti.
~rower331
Sedan 3.0 228KM 168kW
Woziłem wiele osób i nikt nie narzekał na brak miejsca. Problemem może być tylko bagażnik który może nie jest jakiś bardzo mały, ale trzeba się nauczyć go pakować, ze względu na jego kształt.
~Lexus Fan
Sedan 3.0 223KM 164kW
Auto nie jest przepastne (w szczególności bagażnik), ale zapewnia bardzo zadowalającą ilość przestrzeni. Kto potrzebuje więcej powinien rozważyć LEXUSa LS400(-30).
~H00N1G4N
Sedan 3.0 223KM 164kW
Cztery rosłe osoby z bagażem na weekend w górach przejechały trasę w pełnym odprężeniu, komforcie i bez problemów z miejscem na nogi i bagaż. To auto jest po prostu wielkie!
~Rogal777@idea.net.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Z przodu REWELA, a z tyłu jeszcze nie jechałem. Ma jedną wadę : jak się człowiek do tej przestrzeni przyzwyczai...... to jest problem, jak się wsiada do innego auta
~K1
Sedan 3.0 223KM 164kW
Kierowca i pasażer full komfort, pasażerowie z tyłu już słabiej, tu na pewno trzeba przyznać, że Mercedes W210 ma więcej miejsca.
~Bartosz z Wrocławia
Sedan 3.0 223KM 164kW
Audi pomimo, że kilka centymetrów krótsze było większe w środku i wygodniejsze, że o Mercedesie nie wspomnę...
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Bardzo przytulna i miła atmosfera we wnętrzu ( miałem siedzenia welurowe). Miejsca jest dość z przodu i z tyłu.