Lista ocen Lexus GS II (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bardamu
Sedan 4.3 283KM 208kW
Nie ma auta, za te pieniądze, z taką mocą, z taką bezawaryjnoscią. Można kupic audi a6 4.2, te same osiągi, ale niezawodnosc na innym poziomie, problemy ze skrzynią, z zawieszeniem, zawsze coś, tu są konkretne czynności, które kosztują, ale jak się je wykona, auto jak nowe
~K1
Sedan 3.0 223KM 164kW
Nie wiem jak z ceną na rynku wtórnym, ja kupowałem od znajomego. Dla mnie rewelacja zważywszy na to, że to auto kiedyś kosztowało porównywalnie 40tyś euro. Są jeszcze tacy właściciele jak mój znajomy, którzy kupili je po takiej cenie, dziś cena są zabójczo niskie. Dla mnie warto.
~Jerry
Sedan 3.0 223KM 164kW
Jak na mój samochód 9 letni (jestem drugim właścicielem) za cenę ok 30000 zł otrzymujemy auto duużo lepsze niż BMW 5 czy Mercedes E. Słowem więcej lepszego za tę samą cenę, niezawodność jest wliczona w markę a części zamienne są w Polsce łatwo dostępne do tego rocznika.
~H00N1G4N
Sedan 3.0 223KM 164kW
Nikła popularność na polskim rynku i brak świadomości marki sprawiają, że auto jest znacznie tańsze w zakupie i utrzymaniu niż niemieckie czy amerykańskie samochody z tamtych lat. A to cieszy w aspekcie tego, co możemy kupić za tak małe pieniądze.
~Felicjaneusz
Sedan 3.0 223KM 164kW
Dalem 600 funtow i nie zaluje. lepiej jest zaplacic 600 i miec auto pewne od 1wszego wlasciciela serwisowane z pewnym przebiegiem niz kupowac niepewne za 300 czy 400. Wydanie 600 daje jakastam satysfakcje chociaz samochod doskonaly nie jest.
~R.K.
Sedan 4.3 283KM 208kW
Cena 100% adekwatna do jakości. Bardzo sie ciesze, ze nie traci na wartosci i ze wychodzi tylko z duzymi silnikami. Dzieki temu mozemy odroznic na ulicy kogos z klasa od zwykłego skodziarza w TDI
~Kamilek Białystok
Sedan 3.0 223KM 164kW
Lexus to auto dla wybranych, musisz sie znac na autach zeby docenic te marke, moj wujek powiedzial: "Grube fury nie sa dla kazdego, zwykly czlowiek niech jezdzi golfem"
~Lexus Fan
Sedan 3.0 223KM 164kW
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry, choć trzeba mieć na uwadze, że te auta nie chcą już tanieć, a zadbane egzemplarze wręcz drożeją.
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Kupiłem go za grosze 35tyś, więc niczym się nie przejmuję. Nowego bym nie kupił bo to szalone pieniądze i jeszcze bardziej szalone straty spadku wartości.
Dziennik kosztów dla Lexus GS II
16,5
18,0
~marek72
Sedan 3.0 223KM 164kW
moglo by byc taniej ale nie ma naprawde dobrych .udanych aut za pare zlotych cena swiadczy o jakosci i niezawodnosci tych leksow,