Lista ocen Lexus GS II (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bardamu
Sedan 4.3 283KM 208kW
doskonałe, choc, tu się czepiam, jak na zimnym silniku, w sumie też doskonałe, ale jak zamiesza przy ruszaniu to słychac delikatny jęk, również jak się przyspiesz na ciepłym silniku ale ni to delikatnie ni to agresywnie, tak pośrodku, to słychac delikatnie ciąg silnika
~tomek
Sedan 3.0 228KM 168kW
Bardziej slychac opony niz silnik ,cichszy od merca ,camry,maximy i najgorszego smietnika jaki mialem passata b5 1.9tdi ludzie maja oczy w d... kupujac ten szmelc -jest glosny ,nasluchalem sie dobrych opinii i sprobowalem ..nigdy wiecej!
~Bartosz z Wrocławia
Sedan 3.0 223KM 164kW
No tu można by trochę poprawić. Zwłaszcza jazda po naszych \"pięknych\" drogach bywa uciążliwa gdyż szum jezdni są dość mocno słyszalne we wnętrzu(sprawdzałem to nie jest wina opon). Silnika praktycznie nie słychać.
~rower331
Sedan 3.0 228KM 168kW
Z tego słynie lexus :) Moje pomiary to: 57 dB(A) - 60 km/h 64 dB(A) - 90 km/h 67 dB(A) - 130 km/h Przy wyższych prędkościach nie robiłem już pomiarów, ale da się rozmawiać przy 180 km/h
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Na postoju nic , cisza absolutna. Ten samochód jest naprawdę bardzo cichy. Np. jak rzuciłem papierek od cukierka na siedzenie tylne to w czasie jazdy szeleścił i to przeszkadzało jako hałas!
~Lexus Fan
Sedan 3.0 223KM 164kW
Auto jest bardzo dobrze wyciszone. Nawet przy prędkościach autostradowych rzędu 200+ można całkowicie swobodnie rozmawiać. Komfort akustyczny na najwyższym poziomie.
~Szczurekwola
Sedan 4.3 283KM 208kW
Cisza w 99% . Jazda z prędkością 230 km/h po niemieckich autostradach to czysta przyjemność oczywiście rozmawiać można bez podnoszenia siły głosu .
~K1
Sedan 3.0 223KM 164kW
Tu jest Mistrzostwo Swiata! To jest kategoria, w której Lexus bije na łeb, wszystkich. Bez wyjątku, czy to auto nowe czy stare, Mistrzostwo Swiata i tyle :)
~mulek
Sedan 3.0 223KM 164kW
poza ledwo słyszalnym szumem toczenia kół nic wiecej nie słychać . cisza absolutna !!!!! Ciszej niz w mercedesie i audi oczywiscie z tego rocznika
Dziennik kosztów dla Lexus GS II
16,5
18,0
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Jest bardzo cicho, spokojnie i przyjemnie. Szum opon pędzących po nawierzchni trochę wiatru przy dużych prędkościach. Ogólnie naprawdę jest bardzo dobrze