Lista ocen Mazda 2 I (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
duze nadmuchane nadwozie przewiezie wiecej niz niejeden kompakt czy tam klasa srednia tutaj piateczka wystawiona dwoma rekami. schowki sa na kubki miejsce rowniez, deska jest zaporjektowana dobrze bez zarzutów. Cieszy dobre wyposazenie oraz sterowanie radiem w kierownicy, czlowiek dopiero jak to ma to sie zastanawia jak mogl zyc bez tego :). Troche ityuje spore polacie plastiku na boczkach drzwi nie jest super jakosci.
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Bardzo dobra - sterowanie radiem przy kierownicy to duży plusik. Tylko dlaczego przycisk włączenia radia jest z prawej strony panelu, a nie bliżej kierowcy? Bezmyślne kopiowanie z japońskiej wersji z kierownicą po prawe stronie...- tam to się sprawdza, ale u nas?
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Plastiki spasowane wzorowo. Fotele wygodne, są dobrze wyprofilowane - 100km podróż bez przerw nie sprawia problemów (bóle, odrętwienia) na dłuższe trasy nie próbowałem. Regulacja kierownicy i siedziska w pionie to fajny bajer nawet w klasie B.
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Części spasowane na czwórkę szkolną. Plastiki dobrej jakości jak na auto za taką cenę. Nie trzeszczą, nie pękają, i nie rysują się, chociaż plastikowa nakładka otworów na kubki jest bardzo podatna na zarysowania.
~misiek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
sterowanie w kierownicy ok, nie rozumiem tylko tego włacznika radia z prawej strony (dalszej od kierowcy) u mnie jest z od strony kierowcy czyli z lewej, wiec nie niewm jak to wyszło że gdzie indziej jest z drugiej strony
~linek4@op.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
moze tylko brak podórki pod lewa stope kierowcy poza tym idealne rozłożenie wszelkich przycisków, skupiasz sie tylko na jeździe plus fajny zestaw audio z pilotem w kierownicy tez nie bez znaczenia dla ergonomi i bezpieczenstwa
~michur@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno. Do pełni szczęścia brakuje mi regulacji fotela w części lędźwiowej. Moja rekordowa trasa w jeden dzień to 1100km - przebyta nawet zaskakująco komfortowo ;-)
~darlit@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
wszystko na swoim miejscu, wsiadając pierwszy raz do auta można było intuicjnie odnaleźć każdy element, może troszkę poprawiłbym umiejscowienie regulacji świateł i podświetlenia deski rozdzielczej
Dziennik kosztów dla Mazda 2 I
5,7
7,4
8,2
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Wszystko tam gdzie się tego spodziewamy, nie mogłem się długo przyzwyczaić do przycisków do otwierania szyb, w golfie się wciskało, żeby otworzyć, w mazdzie trzeba pociągnąć do góry.