Lista ocen Mazda 2 I (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Dzięki regulacji fotela w pionie (wysokość) nawet niskie osoby zobaczą przed sobą wszytsko. Ja mam 180cm i w najwyższym położeniu fotela mam jeszcze kawał odstępu od podsufitki. Z tyłu nie najgorzej, ale i tak częściej korzystam z lusterek bocznych.
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Widoczność jest na wysokim poziomie, z przodu, z tyłu, jak i po bokach. Fotel kierowcy jest regulowany: oparcie jak i siedzisko, dzięki czemu i wysokie i małe osoby będą widziały wszystko.
~michur@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Lewy przedni słupek przeszkadza przy pokonywaniu łuków drogi i w podobnych sytuacjach kiedy trzeba patrzeć "po skosie". Widoczność do tyłu jest natomiast doskonała.
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Trochę przeszkadzają przednie słupki. Widoczność do tyłu - idealna, duża szyba pod kątem prostym do nawierzchni.
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
bardzo dobra widocznosc w kazdym kierunku naprawde nie ma co narzekac autem mozna zaparkować w locie na 4 biegu bardzo pewnie.
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Wysoka pozycja kierowcy, duża przednia szyba i brak dużych słupków dają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.
~Kamil
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
nawet z najciaśniejszych miejsc można wyjechać bez szwanku. Tył widać najlepiej, łatwo wyczuć auto.
~Marcin
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Super przestronne wnętrze i widoczność. Wbrew pozorom jest to również auto dla osób wysokich
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Konstrukcja (podobna do minivana) powoduje, że widoczność we wszystkich kierunkach niemal perfekcyjna.