Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robtad
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Autko ma dużo przestrzeni. Z przodu jak i styłu. Jest to najdluzszy hatchback. Jest także szerokie. Może przedni kokpit od radia do szyby jest za dlugi. Ale może ze wzgledów bezpieczenstwa podczas wypadku jest tak specjalnie wydlużony.
~Lobo7
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Dlatego przecietnie poniewaz ja jestem wysoki i mam na maxa cofniety fotel czy to pasazera czy tez kierowcy i wlasnie wtedy okrotnie przeszkadza listwa idaca pod fotelem. Nie mozna nog sobie podkulic. To chyba dotyczy tylko wysokich ludzi
~Mrjac
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mam 200 cm wzrostu i z przodu mam tycio za mało miejsca na nogi, ale to raczej ja jestem niewymiarowy. Gdy odsunę siedzenie maksymalnie do tyłu jest jeszcze wystarczająco miejsca dla pasażera z tyłu. Ogólnie duuużo przestrzeni jak na takie auto.
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jest całkiem w porządku, ale bez szału. Zewnętrze wymiary auta nie przekładają się ani na miejsce z tyłu ani na bagażnik. Dodatkowo konsola centralna jest dość szeroka przez co wysocy kierowcy będą mieli problem z prawym kolanem.
~DaNail
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Ja to mam luz i komfort, bo oczywistym jest, że jestem najważniejszy w samochodzie. Pasażer z prawej również nie biadoli. Z tyłu siedzą dzieci, a one i tak nie mają prawa narzekać, bo bym je za karę zamknął później w wersalce.
~Mazdowiec
Hatchback 1.4 MZR 84KM 62kW
Tunel z przodu ogranicza przestrzeń na nogi z przodu. Z tyłu z małe drzwi do wsiadania, starsze osoby lub inne z jakimiś urazami nie wsiądą sprawnie i wygodnie... Po zajęciu pozycji w 4 osoby spokojnie można wygodnie podróżowac.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jak na autko takich rozmiarów to jest tak jak trzeba. Z przeodu więcej miejsca niż z tyłu, ale myśle że 4 osoby dadzą radę w dłuzszą podrów. Choć zauwazyłem że autko \"siada\" przy 4 osobach. P.S wiadomo więksi jesteśmy od japońców :)
~johny doe
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dla mnie super. Kupiłem to auto praktycznie tylko dla siebie i mojej dziewczyny. Siedzenie z przodu rewelacja. Jeśli chodzi o tył to jestem nawet miło zaskoczony. Jak trzeba dojechać na zajęcia(ok.80km) to w 4 osoby nie ma problemu.
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
bardzo dobra. Porównywałem komfort z focusem mk 2, astra IV, alfa gulietta (miejsca z tyłu w tym aucie to nieporozumienie, jak kościelna ławka) auta jest bardzo wgodne. trasa 300 km to żaden problem.
~Orochii
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
No coz przerzucenie sie z Audi a6 na mazde 3 wiec jak dla mnie komfortu brak, ale tylko troche... Siedzenia sa przecietne. Miejsca tez nie ma zawiele z tylu to tylko nizsze osoby, lub krotkie dystanse.
Mazda 3 I Hatchback