Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafi
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
hmmm tu trochę gorzej jak wsiadam to muszę maksymalnie obniżać fotel bo dotykam głową sufitu (mam 182 cm), mazdą jeździ żona więc ma fotel wyżej. ale moim zdaniem tu nie bardzo jest miejsce na głowę.
~bastek74
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Mam 180cm wzrostu. odrobinę więcej miejsca by się przydało ale nie sprawia mi kłopotu ten fakt.Dorośli z tyłu jeszcze nie podróżowali w długiej trasie a dzieci(14 i 8lat) bardzo są zadowolone.
~Paweł
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Podobno jest to sama płyta podłogowa co w Fordzie Focusie (?). Miejsca dużo, ale nie ekstremalnie dużo. Myślę, że przy długości prawie 4,5 metra bagażnik mógłby być większy niż 340 litrów.
~Marcin
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jak na tą klasę samochodu to jest świetnie. Jedynym zauważonym przeze mnie mankamentem jest szeroki panel środkowy, który może przeszkadzać niektórym kierowcom (mało przestrzeni na prawą nogę)
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dużo miejsca, więcej jak w Golfie IV. Może trochę mniej na nogi kierowcy odeszło przez szeroki panel sterownia klimą, nagrzewaniem i radiem. Mam 186 cm wzrostu i mieszczę się w niej bez problemów.
~BrutusFCB
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przy wysokim kierowcy, pasażer siedzący za nim dotyka kolanami fotela, ale mimo wszystko posiada sporo miejsca. Idealne auto dla 4 osób, piąta może już odczuwać lekki dyskomfort.
~Kajger
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
przód super, tył trochę gorzej, choć bardzo szeroko i sporo miejsca na nogi, ale małe tylne drzwi i mały dyskomfort z wsiadaniem, dwa podłokietniki robią swoje!
~ROBSON
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
dla kierowcy ok,tylne siedzenia wygodne miejsca nie za dużo,osoby powyżej 190cm na miejscu kierowcy mogą nie znaleść dla siebie wygodnego ,odpowiedniego miejsca
~eres
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
To jest sedan z klasy kompakt, a miejsca jak w klasie średniej co najmniej...Szeroko, przestronnie, po prostu wygodnie. No i te materiały, w mieszkaniu nie mam takich...
~ins
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Mam 175cm wzrostu do tego lubię komfort jako kierowca :) ja nienarzekam, natomiast kolega siedzący za mną mierzący 190 cm już miał kłopot z nogami.
Mazda 3 I Hatchback