Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~predator
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
kierowca ok ,pasażer z przodu trochę za bardzo wystający schowek który zawadza o kolana - tył dwie osoby wygodnie trzy robi się ciasno
~Zbigniew
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mam 178 cm i jest idealnie, z tyłu pasażerowie nie narzekali ale nie jechałem w 5 osób.
~Adam
Hatchback 1.6 MZ-CD 90KM 66kW
Mam 190 cm wzrostu i na brak miejsca za kierownica nie narzekam. Pasazerowie tez nigdy nie mieli problemow.
~adamus
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
przestrzeń wystarczająca z przodu,z tyłu nie jeżdżę więc nie mogę powiedzieć ale pasażerowie nie narzekają.
~Kierowca Furmanki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Z przodu wygodnie, z tyłu twardo i brakuje czasem miejsca na nogi. Na kompakta jest dobrze.
~Morgus
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Długość samochodu pozwala na wygodę w jego wnętrzu, trochę to ograniczyło pojemność bagażnika (coś za coś)
~adam
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Ja i zona z przodu 1 i 3 letnie corki z tylu. dla duzych doroslych z tylu moze byc za ciasno.
~maślana25
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
wiadomo że w tej klasie rewelacji nie ma, ale jak dla mnie to wystarczy w zupełności (167cm)
~Ramzes.79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Troszkę ciasno szczególnie z tyłu. Powiem tak, dla trzy osobowej rodziny miejsca jest na styk.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Qba
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Wystarczająca, ale mogło by być więcej.Cztery osoby podróżują komfortowo w piatkę troszke trzeba pocierpieć.
Mazda 3 I Hatchback