Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Biorąc pod uwagę kwestię wieku samochodu i okres przez który go użytkuję nie mogę narzekać, ponieważ poza wymianą akumulatora i podstawowych rzeczy jak pisałem wcześniej nie musiałem jeszcze nic w nim robić. Muszę jeszcze wymienić żarówkę w popielniczce i żarówkę od tylnego przeciwmgielnego. I zgubiłem czujnik temperatury zewnętrznej ponoć ok 100 zł taka przyjemność kosztuje.
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Ten samochód jest raczej dopracowany w najmniejszych szczegółach a ich praca, praktyczność, funkcjonalność stoją na wysokim poziomie. Dlatego nie mam nic do zarzucenia drobiazgom. Nigdy nie miałem klopotu z wymianą żarówki, czy ze zdjęciem tapicerki, żeby nasmarować siłowniki do szyb. Obsługa Mazdy jest prosta.
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
W ciagu niecalego roku 3 usterki. 1- jakas guma doprowadzajaca powietrze z olejem /nie znam sie/ 100E. 2- alternador /nie wiem czy to po polsku,ladowacz akumulatora/ kupiony na szrocie nie do koñca z mazdy razem 280 euro 3- swiatlo cofania jakies 30 e z robota Za duzo tego jak na 5 latnie auto.
~dawid39lo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie ma co się popsuć. Plastiki dobrej jakości nawet przy rozbieraniu kokpitu nic się nie niszczy i nie pęka, za to pod maską lubią się psuć zaczepy do osłon silnika z góry i z dołu. Co do mechaniki to nie mam zastrzeżeń.
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Tylko czujnik cofania. Skutkowało to brakiem światła cofania i brakiem działania czujników cofania. Nie robiłem tego do końca, pozatym 2 żarówki
~Michał
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Radio niekiedy miewa problem z czytaniem płyt cd, doginałem raz wtyczki żarówek - potrafiły nie stykać czasem.
~Jezierski
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
To w końcu mazda z generacji Zoom-zoom.
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nic się nie psuje, wymieniam tylko żarówki H7...
~Marcin
Niezawodne bdb,