Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu, wszędzie można sięgnąć i intuicyjna obsługa radia. Dodatkowe plusy za sterowanie nim z kierownicy. W użytkowanym modelu brakowało mi tylko zmieniarki na płyty. Nic więcej nie dodam, wystawiam piątkę.
~shrek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wszystko pod reka, mnostwo miejsca z przodu (do 'malych' ludzi nie naleze, raczej wiekszy w obu wymiarach), wszystkie przyciski tam gdzie byc powinny. Troche za duzo przycisków na kierowniicy, ale idzie sie przyzwyczaic.
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dla mnie ok, podobało sie nawet. Szału nie było, no ale taka to klasa aua. Uważam, że jakościowo dobrze, nic nie skrzypiało. Pamiętajmy, że to auto powstało w 2003. Ładne zegary.
~Konrad
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Ogólnie bardzo dobrze, jedyne do czego można się przyczepić to twardy plastik, o który opieramy prawą nogę, siedzenia natomiast bardzo wygodne.
~dawid39lo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Układ włączników jak w japońskich samochodach. Przyzwyczajanie się do wnętrza zajmuje mało czasu. Praktyczność połączona z designem.
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wszystko jest tam gdzie trzeba, idealnie spasowane. Nadal nic nie skrzypi, ani nie trzeszczy. Jakość plastików powinna być lepsza.
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
cholera co to jest ergonomia w aucie? nie kumam :)
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Tutaj nie trzeba nic dodawać.
~Marcin
Ne ma co narzekać
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie wiem co to ergonomia:)
Mazda 3 I Sedan