Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Kierowca nie może narzekać. Dużo miejsca i baaardzo wygodny fotel. 1350km Warszawa - Bruksela, lub 1450km Warszawa - Chorwacja nie stanowi problemu. Regulacja w pionie, precyzyjne pochylenie oparcia, plus regulacja lędźwiowa. Ideał. Pasażer obok kierowcy ma jeszcze więcej miejsca (brak kierownicy ;-)). Fotele można odsunąć naprawdę daleko. Z tyłu nigdy nie jechałem. Nastoletnia córka ma dużo miejsca. Do dyspozycji podłokietnik i kilka...
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Auto ma podwozie wspólne z Fordem Focusem, więc rozstaw osi większy niż Golf 5 czy Skoda Octavia II. Z drugiej strony auto niskie, dla wyższych osób może być problem z wsiadaniem i wysiadaniem. Dla mnie było b.dobrze, nie jestem wysoki.
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Miejsca jest sporo dla kierowcy i pasażerów z przodu jak i z tyłu. Jadać nim w 4 osoby jest komfort jazdy w 5 już się troszkę zmniejsza dla pasażerów z tyłu ale to w każdym aucie. Bagażnik jest pojemny jak na tą klasę samochodu.
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Po prostu super. Mam 185cm i nadmiar miejsca. Na kanapę wsiada się mniej wygodniej - trochę za małe tylne drzwi.
~dawid39lo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bardzo dużo miejsca, chociaż w Hatch Backu jest go więcej dla pasażerów drugiej klasy.
~shrek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dla kierowcy i pasazera z przodu - super, z tylu jak na ta klase auta nie jest zle, ale cudów nie ma...
~zibi
Na ta klase jest ok.