Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przód i boki dobrze. Lubię widzieć maskę i tutaj tak jest. Każdy samochód w porównaniu do pierwszej Multiply ma grube słupki, dlatego już nawet o tym nie piszę :-) Wysoki kierowca będzie musiał maksymalnie obniżyć fotel ponieważ uważam, że przednia szyba jest za krótka i sprawia to wrażenie ucięcia pola widzenia. W poprzedniej Hondzie nie było tego odczucia. Tylna szyba jest mocno pochylona i według mnie za mała. Cała się mieści we wstecznym...
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
I znowu nienajlepiej. Do przodu ok. ale tyl kiepski a parkowanie to lekki koszmar, nie widac dupy i juz zaliczylem docisniete drzewo. Nie polecam szczegolnie kobietom.
~dawid39lo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Kierowca widzi tylko to co powinien, nic więcej, czyli drogę przed i samochody z tyłu. Ciężko wyczuć odległość z tyłu przez wysoki bagażnik.
~shrek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
do przodu - super, do tylu w wersji sedan nieco gorzej... wysoka szyba i wystajacy zderzak utrudnia ciasne parkowanie, zwlaszcza na poczatku przygody z 3jka
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jak na kształt sylwetki jest super. Tyłu trochę nie widać, ale łatwo wyczuć samochód. Poza tym są przecież lusterka wsteczne.
~Michał
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Widoczność dość dobra, można trochę ponarzekać na tylną szybę, ale duże lusterka nadrabiają ten minus.
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie narzekam wybierając ten samochód wiedziałem jaką ma widoczność i nie mam z nią żadnych problemów.
~Marcin
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jestem osobą wysoką - trochę słabo widać pp, tył możliwie. Lusterka troszkę małe
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
troche slaba alecoz za to sylwetka super!!:)
~biuro@cenrom.pl
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
utrudnione do tyłu ale od czego są czujniki cofania
Mazda 3 I Sedan