Lista ocen Mazda 323 IV F (150) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek-Zielona Góra
F 1.6 16V 88KM 65kW
w sumie auto na gotowo wyniosło mnie z wszystkimi wymianami ,kosztem sprowadzenia 7 tys.Ale za to teraz jeździ sie jak nowym.Żadnych nieprzyjemnych stuków, huków i trzasków.Po prostu BRZYTWA.A silnik wygląda na 50 tys. km przebiegu.Kolesie sie dziwią,że ma 12 lat!
~Wienio
F 1.6 16V 88KM 65kW
Mam ten wóz 4 lata,i nadal jestem zachwycony tą konstrukcją: doskonała zwrotność,wspaniały silnik,rewelacyjne zawieszenia.Wspaniale spasowana skrzynia ze silnikiem.Jedyna wada to ogrzewanie.Wolę starszą mazdę niż nowego fiata
~WOODPEKER
F 1.6 16V 88KM 65kW
W 2009-roku przecietnie za MAZDEw dobrym stanie zaplacimy okolo 4tysiecy zlotych nie kupujmy \"okazji za 2 tysiace- mazda odwdziecza sie nam jesli dbamy o auto- mysle ze tansze egzemplarze sa wytluczone...
~piotr1988_17
F 1.6 16V 88KM 65kW
Z takie pieniadzy jak mozna kupic efke, nie kupi nic lepszego. Takie jest moje zdanie. Mozna kupic mlodsze auto, typu tico, cienko, ale to wcale nie jedzie i czujemy sie jak w pudelku. Mazda to mazda, naprawde dobra firma.
~Rafal
F 1.6 16V 88KM 65kW
auto z takim wygladem zewnetrznym, tak wygladajace w srodku i to za tak male pieniadze?! nie widze nic lepszego na rynku! popularny golf III wyglada przy tym na przestarzala konstrukcje, ze o II generacji nie wspomne.
~misiek
F 1.6 16V 88KM 65kW
jest super! tata ma vw vento z 96r. i pod względem jakości madzia bije je na głowe. nie mówiąc już np. o golfie II który reprezentuje tą sama klasę i jest tak popularny choc nie wiem za co?tutaj madzia zasługuje na najwyższą notę
~MyQeLL
F 1.8 16V GT 128KM 94kW
Jak za tą cenę (z wszystkimi opłatami wyniósł mnie jakieś 6500zł) naprawdę super samochód. Przy zakupie trzeba tylko dokładnie sprawdzić czy samochód był należycie traktowany. Jeśli jest zadbany - można brać w ciemno :)
~mad_man
F 1.6 84KM 62kW
tutaj troszke gorzej, spalanei w miescie bardzo boli po kieszeni biorac pod uwage dzisiejsze ceny.. ale cos za cos.. zbiera sie ladnie i szybko, jakbym mial wybierac seicento kilkuletnie a 323f za ta sama cene, bez wachania madzia
~zbigniew.malachowski@neostrada.pl
F 1.7 D 56KM 41kW
Tej jakości nie da się opisać - to trzeba przeżyć. Po prostu za koszt jednego auta (trochę droższego na początku przy zakupie - mówię o nowym samochodzie) użytkuje się auto tak długo, że inne samochody trzeba by mieć dwa.

Usterki Mazda 323 IV

Mazda 323 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kuba.qba@interia.pl
F 1.7 D 56KM 41kW
Prawdą jest, że chytry dwa razy traci. Wychodze z założenia, że lepiej wydać większą kwote i kupić coś dobrego niż kupić coś taniego a później do tego dokładać. Mazda jest naprawde mało awaryjna, ogólnie japończyki są małoawaryjne.
Mazda 323 IV F