Lista ocen Mazda 323 V F (159) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Jest bardzo dobrze jeśli chodzi o ogrzewanie. W zimie - super. W moim przypadku problem pojawia się latem - klimatyzację napełniłem i mimo uprzedniego sprawdzenia szczelności jest mało wydajna. Gdzieś mi to chłodne powietrze ucieka.
~arve04
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Ogrzewanie bez zarzutu - zima nie oszczędza ale w środku po przejechaniu kilku kilometrów robi się cieplutko, gorzej z wentylacją, szyby mocno parują kiedy na dworze jest wilgoć, a siła nawiewu nie jest imponująca.
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Ogrzewanie bez zarzutu, po kupnie wymienilem termostat (koszt 50 zl) i w zimie po 3 min jest cieplutko. Z wentylacja natomiast roznie ,czesto podczas deszczu paruja tylne szyby. NIe mam szyber dachu ale klima w pelni mi to uzupelnia.
~Olek lt
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
nagrzewa się szybko, tylko trzeba umiejętnie nauczyć się obsługiwac wentylacją by podczas deszczu nie jechać jak w czołgu (nic nie widać). należy nastawić nawiew na przednie szkło i nie ruszać.
~midway2
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Dobrze chociaż w mooim przypadku chyba szyby są czyms pomazane bo przy różnicy temperatur bardzo parują i po przetarciu znów para powraca. Wcześniej miałem 323F z 1992 roku i było to samo:(
~igorb@satland.com.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
W lato z wentylacji wypływa powietrze o tem. 2 C to jakiś szok po 100m jest już chłodno po 500 m ręce są przymarźniete do kierownicy i trzeba przełaczyć na mini. ZIMA to chwila i masz nagrzane . REWELACJA
~Kacper98
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Szkoda ze mój egzemplarz nie ma klimy. Ma za to szyberdach, 4 elektryczne szyby i wydajną dmuchawę także jest okej. W zimę ciepło w lecie też ciepło i wiatr we włosach.
~Powstańczy Wiatr
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Czasami problem z zaparowanymi szybami, jednak po paru chwilach z włączoną dmuchawą jest ok. Szybko zimą się nagrzewa w środku a latem klima działa bez zarzutu.
~wojtaswmk@wp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Tu już gorzej.Przy opadach deszczu strasznie parują szyby(dodam,ze mam włączoną recylkulacje z zewn),niestety nie mam klimy tylko elektr. szyberdach.Ogrzewanie też raczej przeciętne.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 V F
10,3
~gazior
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Szybko się nagrzewa, nie ma problemu z niedogrzaniem, doskonale grzeje z tyłu na nogi, narzekam tylko ciągle na parujące szyby jak pada deszcz mimo tego że filtry wszystkie mam nowe...
Mazda 323 V F