Lista ocen Mazda 323 VI F (274)

~michal_lesicki@op.pl
F 1.8 16V 114KM 84kW
swietny, temperamentny wóz niepozornie wyglądający, który daje dużą farjdę z jazdy za niewielkie pieniądze. I na ogół w pełni wyposażony.
~xms
F 1.5 16V 88KM 65kW
Dla mnie i dla mojej żony rewelacja, mały zgrabny, ładny i na szczęście nie tak popularny jak kokurencja. Cieszy oko zarównoz zewnątrz jak i wewnątrz. Może i jest bardziej kobieca ale i ja jeżdżę z przyjemnością.
~Pol Gałka
F 1.5 16V 88KM 65kW
Niezawodny i oszczędny, jak na małego hatchbacka bardzo praktyczny Kupiłem ją z niskim przebiegiem tj 120tys choć mam wrażenie że była kręcona przez Mirka na ok 60 tys
~Ananas
F 1.5 16V 88KM 65kW
Długo szukałem auta i jestem zadowolony z wyboru. polecam każdemu - mało pali, dynamicznie jeździ, nie jest diesel\'em i co równie istotne - podoba mi się wizualnie zarówno z zewnątrz jak i w środku.
3,5
~k_
F 1.5 16V 88KM 65kW
Słabe zawieszenie na zamiennikach. Ori bardzo drogie. Słąbe blachy i zabezpieczanie antykorozyjne. Nagminnie gniją tylne nadkola. Spora korazja elementu zawieszenia. Silnik za slaby (1,8 dużo lepszy pod każdym względem) Głośno!!! Fajne wnętrze.
~Ali Łódź
F 1.8 16V 114KM 84kW
Auto nie za duże, nie za małe. Ni to hatchback, ni to kombi. Pojemne, genialne skonstruowana tylna kanapa oraz fotel pasażera. Dla mnie bomba.
~samecki
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Auto na mocne 4 z dużym PLUSEM. Jedynie te wypryski rdzy na nadkolach- są odkąd kupiłem auto i przez prawie 3lata może o centymetr się powiekszyły. Silnik bardzo wdzięczny poci się ,ale bezusterkowy. Kupiłem auto z przebiegiem 108kkm teraz ma prawie 200kkm - jestem zadowolony z tego modelu ,ale jak mialbym kupic auto z przebiegiem 180 czy 200 juz pewnie tak pięknie by nie było biorąc pod uwagę moje przebiegi,ale też ważne jak dbasz tak...
~just_japan
F 1.6 16V 98KM 72kW
Moja 323F SPORTIV z silnikiem 1.6 to chyba najlepsza wersja Mazdy - jest dla mnie WZOREM w tej klasie. BARDZO Przestronne auto - perfekcyjnie dopracowane w detalach. Za przyzwoita kasę - taniej niż GOLF czy Focus dostałem auto w którym od pół roku nie moge doszukac się wad. Dobrze wyposażony i przestronny kompakt posiada Kontrolę trakcji, Klimę, 4 poduszki, welury i wiele innych przydatnych gadżetów jak przesuwana tylna kanapa, i rozkładany...
~Kosa1224
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Auto użytkuje już 7 lat i chyba zostanie ze mną do końca. Są auta szybsze, wygodniejsze, bardziej wyciszone, a ta mazda po prostu jeździ i dowozi mnie z punktu A do B i robi to całkiem dobrze, przez cały okres użytkowania naprawy wyniosły około 2tyś złotych. Auto godne polecenia jako tanie źródło transportu, jednak polecam tylko dla osób którzy nie parkują pod chmurką.
~endas1
F 1.5 16V 88KM 65kW
Auto bliskie ideału, można się w nim zakochać... będzie mi go brakować! Bardzo miły odgłos silnika. Przestrzeni dla kierowcy i pasażerów w sam raz, trochę mały bagażniki. Potwierdzam niezawodność tego modelu. Za takie pieniądze na pewno trudno jest kupić lepsze autko.
Mazda 323 VI F