Lista ocen Mazda 323 VI F (274)

~KrystiaNo
F 2.0 TD 90KM 66kW
Tutaj jest jak najbardziej przecietnie. Na niskich obrotach słychac bardzo wyraźnie prace silnika, a na wysokich... chyba każdy wie. Ogólnie bardzo głośni silnik Diesla, choć niezadowny. Na niskich obrotach bardzo słoabiutka ale jak się go pociśnie do 4-4.5 tys. obrotow to na dwójce można dostać mandat za nadmierną prędkośc nawet na autostradzie :). Szczerze to jak kocham wysoko kręcić ten silnik bo stedy dopiero dostaje kopa i nie sposób go... (Silnik)
~DMN
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
co tu duzo mówic - 100% japończyk czyli ma działać i nie ma dyskusji! Auto ma swoja dusze i da sie polubic ;)
~kapistm
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Mazda 323f to świetne auto, wyróżnia się na tle innych wozów. Ma ładną stylistykę, wersja Sportive jest o wiele ładniejsza niż zwykłe 323f. Samochód jest dobrze wykonany, choć ma też kilka wad. Przyjemnie się go prowadzi, ma to coś w sobie. Aż chce się wsiąść i jeździć. Dobra propozycja za rozsądną cenę.
~lotmmarcin
F 2.0 TD 90KM 66kW
Witam. Posiadam ten samochód od prawie 5 lat i do tej pory przejechałem nim 115 000km więc co nieco mogę o nim powiedzieć. Samochód na liczniku ma 286 000km - lecz prawdziwy przebieg jest o 100 000km większy(dopiero po jakimś czasie po zakupie rozszyfrowałem sprytnie spreparowaną książkę serwisową przez nieuczciwego handlarza. Lecz mimo tych 386 000 km silnik jest w doskonałej kondycji. Zero przedmuchów i po 12 tyś km wylewam dokładnie tyle...
~Łukasz
F 1.6 16V 98KM 72kW
Jak na auto w tym wieku to bardzo dobrze, psują się raczej drobiazgi, ten model jest mało awaryjny co powoduje, że jego utrzymanie jest mało kosztowne. Jednak zaznaczam, że myślenie, iż wcale nie będzie się psuło jest zbyt naiwne. Na minus jak dla mnie to dość toporne wnętrze i problemy z korozją a zaznaczam, że trochę się naszukałem mojego modelu a te które spotykałem były w złym stanie blacharskim, jednak można jeszcze znaleźć zadbany...
~GL
F 1.3 16V 73KM 54kW
Świetny samochód. Polecam osobom, które się nad nim zastanawiają. Nawet starsze roczniki - a 11-letnie auto młodym nie jest;) spisują się świetnie.
~Lucky Luke korzeniowski@man.pl
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Silnik ma 101 km jak na tą pojemność przydałoby się ciut więcej. Ale może być. Czasem brakuje mocy ale to nie auto wyścigowe :) (Silnik)
~Portalus
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Samochód jak na swoją klasę nieziemsko oszczędny. W trasie spokojnie można zrobić 6L/100KM, chociaż przy tak ślicznym pomruku tego silnika i tak wysokiej kulturze pracy aż szkoda go mulić. Jestem wielkim zwolennikiem JDM'u i bardzo dbałem o swoją Madziunię ale przyznam, że miałem ciężką nogę. Minimalne spalania jakie wyciągałem to niewiele ponad 6L, przy mojej bardzo dynamicznej jeździe poza miastem (duża wyprzedzania, zmiana biegów na... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~wesz
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
silnik 101km dobrze radzi sobie z Mazda, jest może ciut głośny ale za to dobrze przyspiesza i jest zrywny (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mazda 323 VI F
6,6
7,8
8,9
~djpiter-5700
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
nie dam oceny 5 gdyż silnik zaczyna ciągnąć dopiero od około 2 tys. obr/min co może nie raz nas trochę przestraszyć, ale zwiększa to w zamian jego kulturę pracy, gdyż nie ma \"szarpania\" silnika na niskich obrotach. (Silnik)
Mazda 323 VI F