Lista ocen Mazda 6 I Kombi (153) - Ergonomia

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ROBERT
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
pod wzglem ergonomii mazda ma ode mnie 5 siedzailem w roznych samochodach ale mazda 6 jest rewelka i ta deska rozdzielcza!!!poprostu super szczegolnie w nocy jak w samolocie bardzo mi sie to podoba!
~Rafus
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Wszystko na swoim miejscu. Dostępność do przełączników ok. Kierownica ustawiana w dwóch płaszczyznach. Przełączniki, sterowanie intuicyjne, zegary czytelne, kontrolki też - czego chcieć więcej od Mazdy? :)
~Tymek
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Wszystko pod ręką albo w zasięgu. Kierownica świetnie leży w dłoni,podparcie łokcia jest tam,gdzie powinno. Ocena \"doskonale\" nie jest zawyżona,w Saabie nie było z tym lepiej, a to ponoć wzór.
~sal
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Wsiadasz i czujesz sie u siebie! Pierwszy raz doznalem czegos podobnego. Instrukcje do szostki sciagnalem z czystej ciekawosci, by przeczytac to, o czym i tak intuicyjnie dobrze wiedzialem.
~Yakoshi
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jak na samochód o takich gabarytach i o takim ciężarze to spalanie nie wychodzi aż tak strasznie, szczególnie w trasie samochód dużo zyskuje na posiadaniu 6-tki
~Marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jest dobrze, ale czasem jak to na Japończyka przystało dziwne rozwiązanie niektórych funkcji... idzie się przyzwyczaić :) np. brak możliwości nawiewu jednocześnie na szybę i środek.
~Antek
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Generalnie bez zarzutow. Intuicyjne sterowanie tempomatem i radiem z kierownicy. Sieganie do przycisku komputera pokladowego niewygodne, przydaloby sie tez przy kierownicy.
~jacek.nastalczyk@nastalczyk.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Przy 182 cm wzrostu auto jest ok. Nie siedzi się za nisko, a regulacja fotela i kierownicy jest w środkowych (a nie skrajnych) położeniach. Wyposażenie jest, co tu dużo mówić.. biedne.
~Piotr
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
wszystko pod ręką, siedzenia skórzane, podgrzewane z bardzo dobrym trzymaniem bocznym, rewelacja na tylnej kanapie, system karakuri składa wszystko bez wyjmowania tylnych zagłówków!
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Kombi
7,3
9,3
11,4
~DG
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Myślę, że można się przyzwyczaić, nie mam problemów, choć moja dziewczyna cały czas zmienia mi ustawienia radia, gdy chce zwiększyć głośność ;)
Mazda 6 I Kombi