Lista ocen Mazda 6 I Kombi (153) - Ergonomia

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Samochód wykończono po Japońsku. Jeden z nielicznych egzemplarzy na rynku skręcony w całości w Japonii a co się przedkłada na jakość. Auto ma już 8 lat a w aucie cisza, nic nie trzeszczy nie piszczy. Problemem jest rysujące się elementy deski rozdzielczej.
~123koala
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Nie jest to mój pierwszy japończyk i zapewne nie ostatni - wszystkie pokrętła, manetki intuicyjne - po przesiadce z Toyoty czułem się jak w domu - wszystko przejrzyste i ergonomiczne - pokrętła i klawisze są dokładnie tam, gdzie mają być.
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Deska rozdzielcza a raczej konsola w aucie po lifcie prezentuje sie bardzo dobrze. Wszystko na swoim miejscu. W wersji COMFORT brak komputera pokładowego. w tej klasie to wstyd, ale druga strona medalu, człowiek sie nie bawi podczas jazdy.
~Marek S. Swidnica (rodiskeram@aol.com)
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Nie chce sie wysiadac, wszystko na swoim miejscu i swietnie wyglada. Mam tylko zastrzezenia do Systemu Bose mialem w poprzednim aucie o niebo lepszy dzwiek i bez Minidysku, DVD i MP3 tez ciezko sie obejsc, USB i czytnik kart to tez juz dzisiaj nie nowosc.
~tondEK
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Wszystko na swoim miejscu. Wielofunkcyjna kierownica, i przemyślany środkowy kokpit robią robotę. Roleta bagażnika posiada siatkę oddzielającą przestrzeń bagażową (po złożeniu tylnych siedzeń) od reszty pojazdu.
~JohnnyB
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
wszystko na swoim miejscu, drobna różnica jak to w Japończykach jeśli chodzi o sterowanie światłami, Kierownica dla mnie idealna na wielkosć, dzięki temu prowadzi mi się to auta świetnie, żałuje ze móje drugie auto nie ma takiej
~Sebastian Mazda6 kombi 2004
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
W miarę wygodne autko ciut za głośno jak na Japończyka ale znośnie.Nagłośnienie BOSE wynagradza te słabe punkty.Plastiki trochę słabej jakości do tego srebrne łatwo sie zarysowują oraz po naszych drogach zaczęły trochę trzeszczeć.
~Edek Z Fabryki
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Wszystko cacy. Sterowanie radia i tempoamtu na kierwonicy. Całokształt psują niewygodne fotele. Po przesiadce ze starego Volvo, bole kregosłupa po kilkuset km. Niewygone fotele totradycja mazdy - w 626 było tragicznie - tu lepiej.
~krzysztof rybnik
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
układ wszystkich schowków jest zadowalający duzo uchwytów na napoje schowek na okulary przeciwsłoneczne układ wszystkich przycisków intuicyjny sterowanie w kierownicy bez zbędnych bajerów
~Mazda 6
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bez zastrzeżeń - wszystko na swoim miejscu. Obsługa intuicyjna. Stara, dobra szkoła- bez fajerwerków ale przejrzyście i logicznie. Nie zaszkodziłoby dodanie większej ilości schowków.
Mazda 6 I Kombi