Lista ocen Mazda 6 I Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW 2002-2008 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Samochód dla laików, wszystko można swobodnie sobie samemu wymienić, każdy wtyk, każda wtyczka jest do siebie dopasowana, wszystko jest w zasięgu ręki, nic praktycznie nie jest zabudowane, pod maską świetny dostęp do części. Części sporo, zamienniki dobrej jakości w dobrych cenach. Rzeczy eksploatacyjne dostępne wszędzie i od ręki praktycznie. Rozrząd na łańcuchu. Jak do tej pory wymieniłem tylko klocki hamulcowe, zregenerowałem zacisk bo się...
~ok105@op.pl
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
taniej się już chyba nie da chyba że na zakupach w Biedronce Żart ale fakt że części w serwisie tanie ja kupuje w Szczecinie na ul. Madolińskiego polecam kiedyś chciałem zmienić serwis na Słupsk bo mam bliżej ale ceny razy 100 % i kontakt nie taki. Na gazie koszt na 100 km max 25 zł. a nie oszczędzam gaz robiłem w Koszalinie u Maazura Mariusza ponoć specjalizuje się w Japończykach 60 tyś na gazie i nic nie robiłem instalacja za 2,5 tyś i za...
~FistOi!
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
jak ktos mowi ze duzo to glupi Yaris pali w miescie ok 9L nie mowie o kims kto przy 1100 obr biegi zmienia ja jak sieeee nie spiesze i cieeeko z kasa to przy 2tys obr zmieniam i w miescie mozna 8,9L spalic na 100km a itak sie dojerzdza z tymi samymi od swiatel do swiatel
~Patryczek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Jedyne co robiłem przez 2 lata to karoseria, regeneracja alternatora, wymiana płynów, klocków hamulcowych, prostowanie tarcz i... tyle. Samochód pomimo wieku i przebiegu, silnik igła, bez wycieków, błędów, rowno pracuje.
~Heinrich
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Ponieważ nic mi się nie popsuło to kosztem jest wyłącznie paliwo i standardowe wymiany oleju, klocków, opon itd.
~Szef Kamil
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Nie naprawiane jeszcze było więc nie wiem, ale jednak przy tym silniku nie wymagam spalania 5l na trasie . :))
~PanPan
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Jakby to ująć, swoje pali, bo musi. Zarówno paliwa jak i oleju. Przeglądy i naprawy w normie.
~Piotrek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Ogólnie z kosztami tragedii nie ma tylko ten silnik pożera masę pieniędzy.
~nw2m
jakby nie automat to jeszcze 0,5-1l/100 można urwać śmiało