Lista ocen Mazda 6 I (119)

~codemaster
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawuje sie w polskich realiach. Doskonały na średnie dojazdy i stworzony na długie trasy. Jako miastowy sprawuje się średnio jest to jednak kawałek samochodu. Kupiłem go z myślą o niezawodności i solidnosci i w tym miejscu sie nie rozczarowałem. Poza tym piękna sylwetka i dopracowane wnętrze to to co cieszy na co dzień.
~Marek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Daje 5, gdyż od trzech lat moja mazda nigdy mnie nie zawiodła i oby tak dalej. Jej gabaryty i fakt, że to kombi, nigdy nie spowodowały, że musiałem iść na kompromis co zabrać a co zostawić (moja rodzinka składa się z 4 osób, w tym roczny Syn, dla którego trzeba zawsze zabrać wózek i wanienkę). Całokształt psuje nieco fakt korozji tylnych nadkoli i delikatnego ściągania w prawo, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych:)
~Ja
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Jak dla mnie samochód bardzo dobry. Chyba trudno znaleźć w tym segmencie samochód, który by łączył w sobie tak wiele pozytywów: wygodę, przestronność, dynamikę, komfort, niezawodność, atrakcyjny wygląd i przystępną cenę egzemplarzy używanych. Następna prawdopodobnie również będzie Mazda, tym razem model 5 (rodzina rośnie w siłę). Polecam.
4,1
~siebek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Samochód ten posiadałem przez prawie dwa lata i zdążyłem nim przejechać ponad 40.000km w tym czasie. Trzeba przyznać, że prowadzenie go dawało mi sporo frajdy dzięki fajnie wkręcającemu się silnikowi i zawieszeniu, które pozwalało na naprawdę szybkie pokonywanie zakrętów. Największym minusem tego samochodu jest rdza, która wychodzi po prostu wszędzie. Poza tym kuleje wyciszenie...
~szkoder
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Mimo słabej wersji wyposażenia jestem bardzo zadowolony- następnym autem będzie nowsza 6 i najlepiej w wersji MPS :D Dobre osiągi, komfort podróżowania, przestrzeń wew ( duży bagażnik), bezawaryjność i duża dostępność części zamiennych ( dużo z Forda Mondeo) rekompensują takie braki jak brak ESP, Radia CD, korozja z na tylnych nadkolach i... tak naprawdę nie mam do czego się doczepić. Polecam
~Wafel666
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Ciekawy wygląd, niebanalne wykończenie, niezawodny silnik, wysoki komfort jazdy i dobre wyposażenie. W tym budżecie idealny kompromis dla każdego.
~Maciej
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Mazda jest w rodzinie od ponad 2 lat. Zostało zakupione jako samochód "na jakiś czas", ponieważ zostaliśmy zmuszeni do sprzedaży poprzedniego auta. Mieliśmy go używać dosłownie kilka miesięcy, ale? Samochód jest boski pod wieloma względami. Design auta, nawet dziś, nie wygląda na przestarzały. Jakość wykonania nie jest idealna, aczkolwiek nie przeszkadza, nic nie wydaje dziwnych odgłosów. System nagłośnienia BOSE daje radę, nie jest to szczyt...
~PAWELWN
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto naprawdę godne polecenia. Niezawodne i ekonomiczne. Zawieszenie sprzyja sportowej jeżdzie ale nie można narzekać przy codziennym użytkowaniu. Miejsca w brud jak na tą klase auta z porównaniu nawet z klasą wyższą np Audi A4 to nie ma co porównywać Audi wymięka !!
~laksen
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Całokształt ocenię na 5. Samochód służy 3 lata i zrobił blisko 50tys km przez ten okres. Do tej pory żadnej poważnej usterki, ba nawet drobiazgowej... Rzeczą gustu jest atrakcyjność wyglądu tego samochodu, ale mnie i znajomym bardzo się podoba. Jednak przyciąga oko. Jak na tą klase samochodu spalanie średnie 7,5 litra jest bardzo akceptowalne przy normalnym użytkowaniu samochodu. Silnik w zupełności wystarcza na polskie usiane fotoradarami...
~jeździłem Nią 7 lat.
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
ponadczasowa sylwetka, bardzo dobry samochód. duży zarówno kabina jak i bagażnik. dobre silniki benzynowe i wzorowe trwałe zawieszenie. dobre do miasta i na trasę. zadbane auta będą jeździć tak długo jak 626.