Lista ocen Mazda 6 I (325) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 439 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Miałem już dużo tańsze i dużo gorsze samochody, ale ten jest spośród wszystkich najbardziej awaryjny. Za tą cenę mógłbym kupić kilka lat młodszy samochód gorszej formy (np francuza) i bardzo momentami żałuję że tego nie zrobiłem.
~Adam 1970
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Za droga - powinna oscylować w pobliżu Forda Mondeo, który z tym silnikiem tylko trochą brzydziej wygląda, natomiast poza drzwiami nie rdzewieje.Osobiści uważam, że lepiej dopłacić i kupić Audi A4 lub VW Passata.
~juagpi
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Cena nie wygórowana za dość wysoką jakość warto się zastanowić jak ktos nosi się z zamiarem kpna samochodu rodzinnego.komfort,ilość miejsca dla pasażera i kierowcy,duży bagażnik no i mocny silnik to atuty tego samochodu.
~adis
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Mój samochód ma 8 lat, kupiłem go za 32 000 PLN w 2009, a wydałem na naprawy do lipca 2011 24 000 PLN. Dziękuję Mazdo, za to że nauczyłaś mnie pokory. Następnym razem głęboko przemyślę zakup nowego samochodu. Odradzam.
~ERNI
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
A więc to jest to, cena za tak duże i przestronne, dobrze wyposażone, i bezawaryjne auto, jest naprawdę rewelka. jeżdżę do pracy passatem B6 i niewiem za co ludzie płacą tak wielkie pieniądze. gdzie mazda jest o niebo lepsza.
~KG
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Długo szukałem rodzinnego kombi i za taką cenę (90.000) nie było nic lepszego na rynku. Podobnie wyposażeni rywale (Mondeo, Passat, Accord, Avensis) byli sporo drożsi (10.000 - 30.000) i nie oferowali nic szczególnego.
~kijakbartek@wp.pl
Hatchback 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
za 56tys ciężko byłoby znaleźć auto z tego rocznika, które byłoby takich rozmiarów i prowadziłoby się tak dobrze, poza tym wszystkie 6-tki są super wyposażone m.in. tempomat, sterowanie w kierownicy radiem i dużo dużo więcej,
~tg.596
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Mam 6 niecały rok, początkowo bałem się żebędzie dużo paliła, po roku mogę stwierdzić że pali średnio 6-7 litrów/100km., w porównaniu z pasatem może sporo ale pasatów jest jak psów a szóstek bardzo !!! mało i właśnie o to chodzi !
~Patryczek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
W Holandii udało mi się kupić za około 7500 dołożyłem do niego jeszcze z 10 000: łącznie z oponami lato/zima, marki premium, balchatka, lakierowaniem i wymaganymi naprawami. Od tego czasu żadnych problemów.
~Makk.S
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
i to jest najważniejsze auto straciło na wartosci bo ma kiepskiego diezla i słabą blache. przez co można kupić dobre auto w dobrej kondycji za rozsądną cenę. dzięki temu kupiłem sobie motor :)