Lista ocen Mazda 6 I Sedan (73) - Ergonomia

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto nie rozpieszcza. Nie czuje zeby to auto probowalo ze mna wspolpracowac. Ciezko ustawic wycieraczki podczas deszczu. Denerwujace jest to ze jak zatrzymuje sie na swiatlach, wycieraczki dalej dzialaja pelna para. Niby taka drobnostka a niestety denerwuje. Siedzenia slabo trzymaja. Tak jak napisalem wczesniej, czuje sie jakbym siedzial na aucie a nie w aucie. Mysle jednak ze duzo uzytkownikow znajdzie zadowolajace ustawienie w tym samochodzie.
~endrju1
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Fotele bardzo wygodnie. Tapicerka welurowa + podgrzewane siedzenia to idealne połączenie, wcześniej miałem auto w skórze i ślizgałem się na siedzeniu na zakrętach. Wygodna skórzana kierownica. Idealnie dopasowany mini podłokietnik na którym swobodnie można oprzeć łokieć i delikatnie zmieniać biegi.
~Mazda 69
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
jednym słowem ideał. wszytko na swoim miejscu. piękne i czytelne. jedyne co mnie zmartwiło. to jak chciałem wymienic przepaloną żarówkę podświetlenia deski to skierowali mnie do serwisu... i koszt takiej żaróweczki to 80 zł... :/ ale warto bo pięknie się prezentuje jak wszystko jest jak być powinno
~Mazda
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
wszystko na swoim miejscu. dobrze ułożone przyciski od szyb na drzwiach. Jeśli nie ma kierownicy z przyciskami to daleko jest do np. radia. intuicyjnie można prawie wszystko ogarnąć. Tylko do komputera trzeba mieć instrukcję bo za chiny nie wiadomo jak zmienić godzinę/
~Dave
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto nie nalezy do najbardziej ergonomicznych. Pali 8-10 litrow na 100km bez oszczedzania przy dynamicznej jezdzie. Oczywiscie najmniej pali po autostradzie, gdzies 7-8 litrow, a po miescie +- 10 litrow na 100km.
~Brayli
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Bardzo wygodna obsługa wszystkich przycisków, bardzo szybko można się przyzwyczaić do wszystkich elementów i obsługiwać bez odrywania wzroku od drogi. Również 1200km trasy nie męczy kierowcy i można naprawdę wysiąść wypoczętym.
~ieiasu
Sedan 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Tylko przyciski podgrzewania foteli mogłyby być w innym miejscu, np. konsoli centralnej, ale to jest akurat drobiazg. Brak składania tylnej kanapy/siedzeń. Siedzenia przednie mogłyby mieć lepsze trzymanie boczne.
~michnik
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Wszystko pod reka. Na poczatku nie za bardzo podobal mi sie panel przedni ale przywyklem. Zegary umieszczone tek jak w starych astrach - pewnie tanie w wymianie? W kazdym razie mi to odpowiada.
~przemek961
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
wszystko na swoim miejscu. deska nie jest przeładowana przyciskami. zestaw wskaźników bardzo czytelny, podświetlony na czerwono co wraz z świetnie leżącą w dłoniach kierownicą tworzy sportowy klimat.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Sedan
5,4
10,6
10,1
~Woxx
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjna obsluga, piekna i oryginalna konsola oraz bardzo dobre spasowanie i jakosc. Fotele wygodne i dopasowane.Skorzana kierownica w wersji Touring jest swietna.
Mazda 6 I Sedan