Lista ocen Mazda 6 I Sedan (88) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michnik
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Co tu duzo gadac. Przesiadlem sie z Laguny II gdzie przestrzeni bylo jak w autobusie a wygoda jak na jachcie. Samochod po prostu plynal... W Mazdzie jest rownie dobrze. Przestrzeni jest naprawde sporo i mimo ze komfort jest o klase nizszy niz w Lagunie to jest tak jak byc powinno. Z tylu kazdy siedzi bardzo komfortowo a z przodu miejsca w brod. Calosc dopelnia mase schowkow dzieki ktorym wszystko jest pochowane i nie ma sztucznego balaganu.
~Mazda 6
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Kierowca ma dostosowuje fotel do siebie dzięki możliwosc regulacji fotela pod wzgledem odleglosci, nachylenia, wysokosci, oraz nachylenia oparcia(takie opcje dostepne sa w najbogatszej wersji, ze sterowaniem elektrycznym, nie wiem jak w innych). Nie brakuje miejsca na nogi pasażerów z tyłu, co często zdarza sie w samochodach tej wielkosci.
~Dave
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Miejsca wystarczy dla kazdego, z przodu i z tylu, ale dla 4 osob maksymalnie, 5 osob na dluzsze trasy nie polecam. Z tylu sie wygodniej siedzi niz z przodu. Duzo miejsca na nogi. Moze byc problem dla wysokich osob ponad 1m85 ale ponizej jest w porzadku.
~Brayli
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Bardzo pojemne auto. Jako kierowca i pasażer nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę rozwalić się korpusem jak na Hawajach i nie czuje skrępowanych kończyn. Super ergonomia. W sedanie niski, lecz przepastny bagażnik. 500 litrów praktycznie sześcian. Super !
~Mazda
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
komfort jazdy tym samochodem jest naprawdę bardo dobry. Auto za nie duże pieniądze a możesz czuć się jak nowobogacki :) Z tyłu czujesz się jak w limuzynie nawet bardzo wysocy ludzie okolo 2m nie dotykają kolanami siedzeń z przodu
~Mazda 69
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
ilość miejsca?? w Mazdzie czegoś takiego nie brakuje z tyłu na nogi jest tyle miejsca ze w nogach by się jeszcze ze 2 osoby zmieściły. idealny samochód rodzinny na dalsze wypady
~Kamil
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Z tym nie ma problemów-choc nasza rodzina nie jest amerykanskich gabarytow ale piec niemal doroslych osob podrużuje na miejscach niemal leżących. Nikt nie powinien na to narzekać
~nikolas221@wp.pl
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
nie wiem który z konkurentów oferuje więcej miejsca - (no chyba że Skoda Superb i tylko na nogi) ale ogólnie żaden z konkurentów nie daje takiej swobody i szerokości jak Mazda 6
~witold
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
az nadto miejsca z przodu i z tylu,z tylu przydaje się rozjkladany podłokietnik pośrodku oparcia,takz edo przewozenia dłuższych elementow jak narty,listwy itd.
~Bogdan
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Przestrzeni jest sporo i tutaj nie mam sie do czego przyczepic. Podoba mi sie ze sa uchwyty na kubki z przodu i z tylu bo to bardzo przydatne podczas podrozy.
Mazda 6 I Sedan