Lista ocen Mazda 6 I Sedan (223)

~Maciej
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Mazda jest w rodzinie od ponad 2 lat. Zostało zakupione jako samochód "na jakiś czas", ponieważ zostaliśmy zmuszeni do sprzedaży poprzedniego auta. Mieliśmy go używać dosłownie kilka miesięcy, ale? Samochód jest boski pod wieloma względami. Design auta, nawet dziś, nie wygląda na przestarzały. Jakość wykonania nie jest idealna, aczkolwiek nie przeszkadza, nic nie wydaje dziwnych odgłosów. System nagłośnienia BOSE daje radę, nie jest to szczyt...
~KK
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
SUPER AUTO - POLECAM tym którzy duzo podrozuja, szybko, cenia komfort i szukaja niezawodnego samochodu. System audio BOSE - REWELACJA. Muzyka na najwyższym poziomie.
~Szczesliwy posiadacz Madzi :)
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Samaochod ktory nie gosci na naszych drogach zbyt czesto. Zreszta na zachodzie jest podobnie. I bardzo dobrze bo na tle wszechobecnych BMW, Audi, Mercedesow, Fiatow, Toyot itp wyroznia sie, i to bardzo. Daje ogromna frajde z jazdy, cieszyssz sie kazdym kilometrem, a dziewczyny... No coz koledzy z BMW - nastal wasz koniec ;)
~Mazda 69
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
ten samochód jest po prostu idealny. nigdy nie jeździłem lepszym samochodem (w tej klasie) polecam jeżeli ktoś ma zamiar go kupić.
~Jakub S.
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto oceniam bardzo wysoko, choć jestem wybrednym kierowcą i denerwują mnie niedoskonałości inżynierów. Auto użytkowałem 2 lata, nie miałem z nim większych problemów. Naprawy były robione na bieżąco i obejmowały tylko części eksploatacyjne. Jedyną wadą jest korozja i w tym aucie jest ona wyjątkowo paskudna. Zadbanego egzemplarzu szukałem ponad 6 miesięcy, po zakupie od razu dałem auto do profesjonalnego warsztatu zajmującym się konserwacją...
~PF
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Silnik pracuje tak kulturalnie, że czasami trudo odróżnić od benzyny. Ciszej pracuje tylko 1.6 HDI. Samochód ma \"zaledwie\" 120KM ale jest bardzo elastyczny i żywiołowo reaguje na gaz. Przyspieszenie 0-100 ok. 10s, elastyczność IV bieg 60-100 6s, V bieg 80-120 10s. Wg mnie rewelacja Jeśli chodzi o awaryjność nie mam żadnych problemów. Turbina i wtryskiwacze bardzo trwałe (jeśli się o nie odpowiednio dba) (Silnik)
~Mazda 6
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Samochodzik jest naprawde świetny. Mocny, wygodny, ładny i świetnie wyposażony!
~Aquarius
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Mimo poważnej usterki cała reszta jak dla mnie bez zarzutu, tak się powinno robić samochody ;)
4,1
~LethalPwnager
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Duże, przestronne i wygodne auto, niezła jakość, ale ma też swoje minusy - np bardzo duży promień skrętu, odklejająca się podsufitka.
~Revok
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
3.0L V6 połączony z automatyczną skrzynią 6b - przy każdym gwałtowniejszym wciśnięciu gazu powoduje natychmiastowy zryw i piękne brzmienie. Motor wchodzi na obroty jak "nóż w masło" ;-), a samochód przyspiesza rewelacyjnie. Z tym silnikiem wykorzystując tylko zakres obrotów 2000-3000 można już bardzo szybko jeździć. (Silnik)
Mazda 6 I Sedan