Lista ocen Mazda 6 II Sedan (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin w
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Auto mam od nowości, a aktualnie ma 31000 km przebiegu. Na dzień dzisiejszy nawet najmniejszej usterki. Chyba tylko serwis wykończy mnie nerwowo. Pierwszy przegląd przy 20000 km, wymiana oleju, filtra powietrza oraz oleju koszt 1186 zł!, ale to nie koniec sugerowano mi czyszczenie układu humulcowego 160 zł, wymiana filtra przeciwpyłkowego itp. nie wiem czy zamknął bym się w 2000 zł. Aha odmówiłem czyszczenia hamulców i zostało to odnotowane, a...
~Piotrek
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Narazie byly wymieniane tarcze i klocki na tyl, ale to przez zablokowane zaciski hamulcowe, ktore trzeba bylo wymienic lub zastosowac zestaw naprawczy. Wymienilem rowniez, jedna rolke napinajaca pasek alternatora przy 90000km oraz zlacze elastyczne w ukladzie wydechowym bo mi cwierkalo na wolnych obrotach, co mnie denerwowalo.
~abel
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Nic nie trzeszczy nic nie puka. Po dwóch dniach stania na mrozie poskrzypiał fotel. Ogrzał się nie skrzypiał. Nie psuje się i tyle. Wbrew pozorom wybór 1.8 która jaest sprawdzona i niewyżyłowana daje największy plus - zero problemów
~Bartosz
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Zaciski hamulcowe : próbowałem zestawy naprawcze ale problem powracał , więc kupiłem nowe problem zniknął . Czujniki TPMS raz na 4 / 5 lat trzeba wymienić polecam wszystkie na raz bo potrafią dokuczać .
~Kuba
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Przea 3 lata robiłem jedynie łożysko koła (część eksloatacyjna), wymiana sprzęgła (część eksploatacyjna), wymiana oleju, filtrów i dolewanie płynu do spryskiwaczy :)
~Robert
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Awarii brak. lampa ksenonowa wymieniona na gwarancji, mimo, że gwarancja upłynęła 2 lata temu. tylko części eksploatacyjne - klocki oleje i akumulator
~egon
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jak na razie popsuł się jedynie przycisk na klapie do otwierania bagażnika - w sumie pierdoła, którą wymieniono na gwarancji bez problemu.
~Tomasz
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
jedyna usterka jaką miałem to poduszki powietrzne boczne, tak naprawdę wystarczyło rozebrac słupki i przeczyścić kostki łączące.
~adamski
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Krótko mam - nic się nie psuje.Zaskoczeniem jest brak stuków i puków
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Sedan
10,6
~Mendoza
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
7000km na razie nic. Ale to za małoby coś powiedzieć. Awansem daję 5.
Mazda 6 II Sedan