Lista ocen Mazda 6 II Sedan (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abel
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Szukałem 1. mondeo- fajny ale twardy i za dużo elektroniki, co w wykonaniu forda oznacza kłopoty. Benzynowe silniki średnie, diesle awaryjne - coż choć poczekam jeszcze 2 lata i popatrzymy na ecobosty 2. accorda - stylowo drogo... choć ergonomiczny 3. avensis - kicha Mazda tak przez przypadek ale zachwyciła mnie od pierwszego spotkania - no i japoniec, z Hiroszimy
~kurek1313
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
good value for money!!......za te pieniadze nic lepszego,wiekszego i lepiej wyposazonego nie kupilbym,w podobnych pieniadzach mamy octavie,mondeo,avensis...mazda 6 wyglada o 20lat lepiej:)
~egon
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Spalanie w normie, cena zakupu może niezbyt niska ale przynajmniej nie ma kilku stron z dodatkowym wyposażeniem, które koszt auta klasy średniej winduje do absurdu.
~marcin w
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Auto kupiłem z wyprzedaży rocznikowej z 84 tys zł. W tej cenie mogłem wybrać Insignię, Lagunę, ale po przeczytaniu kilku ocen na autocentrum zdecydowanie wygrała Mazda 6.
~Matys
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Cena do jakości niestety nie jest odpowiednia... Pojazd wart dla mnie +/-15 tyś zł z full wersja i silnikiem 2.5pb
~Piotrek
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Mysle, ze za ta cene bardzo dobry wybor. Ja kupilem auto 7 letnie, pierwszy wlasciciel z salonu, 70000 km przebiegu i sobie chwale.
~adamski
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Policzcie cenę zobaczcie wyposażenie i Mazda wygra, Avensis - po pierwsze już \"nie japoński\", Honda- super ale drożej
~conni26@wp.pl
kupiłam w czerwcu 2008 za 79 tys. wersję exlusiv :-) nic więcej dodać
~kupsobiemazde
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Doskonała, wyposażenie pełne bez navi, cena bardzo korzystna no i Made In Japan.
~marcinkraków
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Nic innego za te pieniądze i na tych warunkach nie otrzymamy.
Mazda 6 II Sedan