Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wal0r
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Spalanie to póki co najwieksze rozczarownei. Ok jeżdze w wiekszosci w miescie i w wiekszosci tak jak lubie bez przesadnych mułowantych ecodrivingów - nazwijmy to wywazony ecodriving -czyli dynamicznie do "pzrelotwej" a potem spokojnie. Jesli cos mnie zaskoczyło to jazada na austotsradzie (dosc duzy ruch wiec częste redukcje itp) bo przy ok 140 spala to ok 8-8,2 i to jest spoko. Natomiast miasto i srednie w granicach 10-10,5 to duzo. Głeboko...
~Norbert
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Auto mam 3 miesiące, zrobiłem 5000 km. Wynik na zimowych oponach, dopiero teraz założyłem letnie. Spalanie w trasie można spokojnie osiągnąć na poziomie 5.5 i nie trzeba jechać 80km/h - wystarczy płynna jazda do 110km/h. Po mieście zima robiąc odcinki około 4km spalanie w granicach 10. Start-stop działa bardzo sprawnie, wręcz nieodczuwalny - silnik włączy się nim sprzęgło wciśnięte do końca. Auto komfortowe, szybkie i piękne. Bez okropnego...
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Po odebraniu z salonu palił 9l i byłem trochę zawiedziony, teraz po kilku trasach spadło do 8,2, może ja się nauczyłem nim jeździć a może te silniki też się "dociera". Byłoby 7,8, bo zawsze mam taką średnią po zresetowaniu, dopóki nie ruszy automatyczne wypalanie DPF-u i spalanie nie skoczy na 8,5 żeby potem spaść do średniej 8,2. To najbardziej irytująca cecha tego auta
~Lukasz
Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
spodziewalem sie ze auto bedzie swoje palic, gdybym chcial oszczedzac na paliwie kupilbym yarisa albo aurisa hybryde... 85% jezdze po miescie, teraz srednie spalanie to 9.5 litra trasa znacznie nizej , przy spokojnej jezdzie potrafie zejsc ponizej 6 litrow ! ale wtedy wleke sie 90-100km/h na tempomacie. zima za to w miescie potrafi spokojnie pic 12-13 litrow
~ciecierro
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Na trasach spalanie jest bardzo dobre, w mieście nie wiem bo niewiele jeżdżę po miastach- i to na zimówkach. Zobaczymy czy wynik się poprawi na letnich 19"?
~Piotr
Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mógłby palić trochę mniej, ale w końcu to 2.5 l ze sportowym zacięciem i czasem ma się ochotę "pocisnąć" zapominając niestety o spalaniu.
~Zenon234
Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Podobne jak gdzie indziej. ASO w jednym mieście droższe w innym tańsze . Zawsze można samemu kupić olej itp Wymienią w ASO i zawsze będzie taniej jak to woli .
~Yamah
Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Jak na razie znakomicie srednie spalanie ponizej 8 przegladu jeszcze nie bylo wiec na teraz ok
~Makiks
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Troszkę zbyt drogie części i akcesoria no i niestety ubezpieczenie.
~Kojak
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Ceny są rozsądne, na upartego można jechać na przegląd ze swoimi materiałami.
Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016