Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting (27) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K.
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Biegi wchodzą precyzyjnie, mam jednak małe zastrzeżenie do sprzęgła tzn. w żadnym jeszcze samochodzie nie było mi tak trudno go wyczuć, żeby płynnie zmieniać biegi.
~Tymon
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Jedynka nie zawsze chce wejść za pierwszym razem. Testówka w salonie miała to samo. Gdyby nie to, byłoby doskonale
~Mirek
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
W poprzednim samochodzie miałem DSG wiec poprzeczka była zawieszona wysoka, ale skrzynia w Mazdzie się obroniła bez problemu
~Andrzej
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Przez pierwszy miesiąc bardzo hacząca "3".. precyzja przełożeń taka sobie.. spodziewałem się lepszej
~teddyberek
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
czasami przy wrzucaniu "4" słychać "plastikowy odgłos". Generalnie skrzynia pracuje dobrze,
~m6
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Nie mam porównania, ale raczej zmienia szybko nie szarpie. Kick down i tryb sport...dopiero zaczyna się zabawa.
~marcin
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Skrzynia dziala idealnie, nawet nie czuc przelozen - efekt jazdy super szybkim melexem, czyli przyspieszenie liniowe.
~Paweł J
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mogłaby być szybsza ale i tak jest nieźle. Jak się chce jeździć dynamicznie to jest opcja sport
~Sebaho
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Skrzynia dobiera biegi prawidłowo i szybko. Nie robi tego niestety niezauważalnie. Czuć kiedy zmienia biegi.
~Kuba
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Poprawnie działający manual. Bez mankamentów, ale też bez rewelacji (np. na tle Mazd MX-5, które też miałem).
Mazda 6 III Kombi Facelifting