Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW 2015-2016 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sis
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wszytko przemyślane, na swoim miejscu, wręcz intuicyjne. Dostęp bezkluczykowy i system Start/Stop b.przydatny. Brak jednak miejsca na "zaparkowanie" klucza. Bardzo wygodne fotele. Miękka i przyjemna w dotyku skóra. Jedyna rzecz która mi nie pasuje to zbyt krótki podłokietnik. Przy skrzyni automatycznej OK ale przy manualnej powinien być ciut dłuższy. Samoregulująca roleta w bagażniku pozwala na pełen dostęp do przestrzeni bagażowej...
~Karol
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Duże plusy za: - za dwa haczyki na zakupy - przemyślany sposób zwijania rolety bagażnika, która jest przymocowana do klapy bagażnika, dzięki czemu jednym ruchem ręki otwieramy bagażnik i uzyskujemy nieskrępowany dostęp do przestrzeni bagażnika - system składania oparć tylnej kanapy - wystarczy w tym celu pociągnąć cięgła estetycznie schowane w bagażniku
~Droplet
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest to mega ergonomiczny samochód, jednak do jednej rzeczy muszę się przyczepić, bo bardzo mi brakuje dzielenia tylnej kanapy w układzie 40:20:40. Jak któś ma dwójkę dzieci na fotelikach z tyłu to może zapomnieć o przewiezieniu czegoś dłuższego bez zakładania boxa (np. nart).
~Kuba
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wszystko pod ręką - irytować może trochę powolne działanie systemu multimedialnego i brak możliwości dotykowej obsługi ekranu podczas jazdy (względy bezpieczeństwa)
~K.
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wszystko intuicyjne i w zasięgu ręki, jeden minus tylko za podłokietnik, który jest bez regulacji i za daleko.
~teddyberek
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wszystko pod ręką, wyśmienite pokrętło, ale sterowanie telefonem z kierownicy niedopracowane (opisałem w mankamentach)
~Konrad666
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wysoka ocena dzięki sterowaniu praktycznie wszystkimi funkcjami z kierownicy lub pokrętłem HMI.
~Peter
Bez zarzutu