Lista ocen Mazda 6 III (19)

3,6
~christos_marciniak
Sedan Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Silnik jest dosc dynamiczy. Jedzie plynnie. W automacie mocniejsze nacisniecie pedalu gazu wywoluje fajny pomruk silnika. Nie jest to rakieta ale naprawde sprawuje sie przyzwoicie nawet pod dodatkowym obciazeniem + 4 osoby i bagaz, nie odczuwam wyraznego spadku mocy. (Silnik)
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
oceniam to auto bardzo dobrze, chociaż mam kilka zastrzeżeń. Kilka rozwiązań sprawia wrażenie nieprzemyślanych i psuje ogólny pozytywny obraz tego auta. Wypalanie DPF-u, zbiornik 45 litrów przez napęd 4x4, brak możliwości dokupienia niektórych dodatków, brzydkie pomarańczowe diody na konsoli klimatyzacji, przeciętne nagłośnienie BOSE... niby drobiazgi ale z czasem irytują
~fazi
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Po 3 latach eksploatacji mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że samochód się sprawdził. Wygodny, elegancki i w pełni wyposażony, a na dodatek z super silnikiem. Jazda nim sprawia mi nie lada frajdę.
~Forest
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
samochód godny polecenia,właściwie nie wiem dlaczego ludzie marudzą,za tą cenę lepszego samochodu innej renomowanej marki nie kupicie
~tomek_obidzinski
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Autko niezłe ze swoimi bolączkami XXI wieku, jak większość nowszych aut, lecz nie zamieniłbym na inną markę. Wygodny, sporych rozmiarów, dynamiczny i jak dla mnie naprawdę stylistyka robi wrażenie a że kupuję zawsze auto sercem nie rozumem to nie mogło paść na inne auto za całkiem rozsądną cenę.
~Po Passacie
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Fajny samochód pod względem przyjemności z jazdy i ekonomiki (piękna linia nadwozia, fajny silnik i skrzynia), choć z drobnymi lecz denerwującymi drobiazgami niepotrzebnie obniżającymi komfort (główny ekran z idiotycznym ostrzeżeniem, wyłączanie telefonu/radia po wyłączeniu zapłonu, słabo działający czujnik deszczu, dodatkowy immobilizer)
3,2
~mrówczak
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Jestem niemiło rozczarowany tym samochodem. Poprzednio jeździłem Insignią, którą uważam za przeciętny samochód więc wymieniłem na coś co miało być zdecydowanie lepsze (wnioskując głównie po opiniach użytkowników i ocenach w prasie motoryzacyjnej). Przede wszystkim samochód jest potwornie paliwożerny! Niby lżejszy a pali min 1,5 - 2 litry więcej niż Insignia! Ponadto jest bardzo słabo wyciszony. Silnik jest ok ale szum opon i podmuchy wiatru -...
~Jarek
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Znakomity samochód, świetna dynamika i piekna stylistyka zarówno w środku jak i na zewnątrz.
3,2
~Andrzej
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Na pierwszy rzut oka auto jest super ale po 6 mieś użytkowania auto jest przeciętne żeby nie powiedzieć kiepskie .. mnóstwo drobnych ale uciążliwych usterek elektroniki!
3,8
~cell
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Piękny i dobrze jeżdżący samochód. Niestety wykonany z kiepskich materiałów.