Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ANDRE
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Po ponad 5 latach użytkowania i zakończeniu gwarancji (2+3 lata) uważam samochód za bardzo udany a zakup za trafiony. Moje 2 wcześniejsze opinie były pozytywne. W sumie to nic więcej nie mogę dodać. Mazda 6 podoba mi się cały czas najbardziej ze wszystkich samochodów w ogóle. Równie ładna jest dla mnie tylko AR Giulia. Po 5 latach i szukaniu około 1 roku nowego samochodu dla siebie postanowiłem, że pojeżdżę jeszcze 6-ką ze 2-3 lata. Nic...
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
W skrócie po 3 latach użytkowania auto ładne, wygodne i bezawaryjne. Świetne na trasę na nasze nowe polskie drogi dwupasmowe. Do miasta duże do parkowania, ale dzieki czujnikom przód / tył i kamerce daję radę. Po 3 latach wykupiłem 6-kę z leasingu i zamierzam jeździć nią może z 10 lat, aż pojawi się coś równie ładnego. Rzadko zdarza się designerom zaprojektować tak ładne autko.
~Gracjan
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Po roku spędzonym y Maydą 6 jestem pod niesamowitym wrażeniem. Auto wygodne, świetnie się prowadzi. Szkoda tylko że nie postarali się bardziej o wyciszenie, ale jak to mówią "nie można mieć ideału". Z szóstką zostanę bardzo długo, jedyna możliwość to zmiana generacji na nowszą.
~Hassel
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
To moja pierwsza opinia po 1000 km. Postaram się zaglądać tu aby uzupełniać po kolejnych przebiegach auta. Póki co, pomimo drobnych wad z auta nie chce się wychodzić ;) Nie napiszę zbyt wiele bo jak wiadomo trwa ekscytacja nowym autem i mogę być mało obiektywny.
~Andrzej
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Piękne i wygodne auto dające radość z jazdy :) Od chwili kupna tego auta polubiłem jazdę samochodem,dotychczas traktowałem każde auto jako środek transportu,bez emocji a Mazda 6 zmieniła to :)
~Mazda 6
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Auto pięknie się prezentuje. Posiadam białą perłę. Wygodne. Ciut mogło by być ciszej przy szybszej jeździe. Minus za słabe plastiki na progach. Dość łatwo się rysują.
~Roky
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jeśli chodzi o całokształt jak na obecna chwilę nie mam zastrzeżeń (auto posiadam zbyt krótko). Na razie nie mam się do czego przyczepić i oby tak pozostało
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
ładna, wygodna, komfortowa, bezawaryjna do tego auto jest po prostu kompletne, SKY passion
~Dlugi
Piękna ponadczasowa linia, drobne usterki, korozją podwozia