Lista ocen Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sth
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Nie wiele mogę tu wspomnieć. Wszystko działa jak należy. Wygodne sterowanie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że mamy z góry zdefiniowane opcje nawiewu. Tj. nie możemy np. ustawić nawiewu na szyby i twarz. Jedynie na same szyby albo na szyby i nogi. Niby tak powinno się robić ale z drugiej strony dlaczego nie dać użytkownikowi wyboru? W aucie jest cieplutko w zimie zarówno przy -3 jak i przy -15. Klimatyzacja zwyczajnie działa.
~Mlodyg23
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Doceniam wizyczny przycisk do zmiany trybu nawiewu - szyba, twarz, klata, stopy. W vectrze musialem sie tro he naklikac w menu. Wentylacja foteli odczuwalna juz po 5 sek! ...grzanie duzo dluzej. Wentylacja tylka - rewelacja i jest to ssanie a nie nawiew, wiec zdrowiej. Uzywam nawet w zima aby odswiezyc, bardzo polecam. Fajnie ze grzane sa tez tylna kanapa.
~Mazdan
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Chciałbym żeby nawiew przedniej szyby trochę lepiej radził sobie gdy jest ona zaparowana/zmrożona. Z problemu wybrnąłem stosując na nią anty-parę co zimę. Denerwuje też czasem środkowy nawiew szyby przedniej, przy używaniu klimy schładza szybę punktowo na środku skutkując kondensacją pary wodnej na zewnątrz szyby.
~Szymon
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Daję maks za dodatki typu podgrzewana kierywnica, podgrzewane fotele i miejsca z tyłu. Wentylowane przednie fotele (korzystam caly czas), które działają naprawdę świetnie. W gorący dzień automatyka klimatyzacji mogłaby agresywniej schładzać wnętrze, ale to pierdoła. Można ręcznie podkręcić wentylator.
~Sebastian
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Daje 3 gwiazdki za przednia szybę. W zimie zaparowana od środka, klimatyzacja na max i ...trzeba czekać z 10 minut zeby wszystko odparowało. Wilgoci w aucie raczej nie miałem, uszczelki wszystko ok .
~Piotr
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Szybko grzeje albo schładza. Mocny nawiew, gdy ustawiony na maks. Dla zmarzluchów podgrzewanie kierownicy i grzane fotele. Nie narzekam.
~jarex1973
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
tragedia...teraz przy mrozach można to odczuć...wolno się nagrzewa kabina...może dlatego, że to kombi?
~Michał
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Daje radę zarówno w zimie jak i w południowo europejskich upałach - wentylowane fotele naprawdę dają radę.
~Pozytywna Endorfina
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Wentylowane fotele spełniają oczekiwania. Jazda jest przyjemna.
~marcinZet
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Ok, ale nadmuchy w desce rozdzielczej mogłyby być troszkę większe.
Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018