Lista ocen Mazda 626 III Sedan (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazda
Sedan 2.0 90KM 66kW
Dziś do kupienia za 6-8 tyś zł. Warto, bo choć części zamienne dość drogie to samochód nie wymaga żadnych napraw. Warto zwrócić uwagę na stan blach - jeżeli poza tylymi nadkolami mamy jakiekolwiek ślady rdzy, znaczy, że samochód był źle naprawiony. Bezwypadkowe egzemplarze nie korodują nawet po 15 latach jazdy (nie straszne im polskie drogi). Jedyne czym się należy kierować przy zakupie to stan tachniczny. Przebieg jest nieważny - czy to...
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
mógłby być tańszy troszke ale na początku lat 90 oferował naprawdę dużo i nawet dziś by się nim, pięknie jeździło tylko nasze drogi go załatwiły-za co płacimy pytam się wszystkich kierowców??chyba na łatanie dziur ale budżetowych
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Taka fure mozna obecnie kupic za 2-3 tys.ale wiek robi swoje,cos tam trzeba bedzie wymienic,a juz same czesci elementow zawieszenia i ich ilosc!Nie pozwalaja mi dac wyzszej oceny niz 2
~mateusz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Można taki samochód kupić za grosze 2500-3500, jak się dostanie dobry egzemplarz to może usterek nie będzie dużo. jakość/cena bardzo korzystna. Trudno znaleźć coś lepszego za te pieniądze.
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest niestety trochę drożej niż u konkurencji, ale jak mawiała moja babcia TANIE MIĘSO PSY JEDZA. Chcesz mieć przyjemność w naprawianiu samochodów kup inną markę - polecam fiaty , fordy, seaty , ople.
~Saker
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Teraz da się znaleźć mazdę 2.0 diesel z 91 roku ze stosunkowo malym przebiegiem za mniej niż 10 000. Jeśli ma w porządku zawieszenie i blachę można spokojnie brać jako tanie autko na lata.
~Karol e-mail karollorak@interia.pl
Sedan 1.8 88KM 65kW
Moje auto kosztuje dzisiaj okolo 12.000 zl, a gdyby ktos je kupil mialby wszystko co potrzebne do pelnej satysfakcji jaka jest jazda samochodem. Duzo za niewielka cene
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Uwazam, ze auto ma bardzo dobry stosunek jakosci do ceny. W tej kategori cenowej ciezko znalesc lepszego sedana z takim wykonczeniem i o takim komforcie jazdy
~Robert
Sedan 1.8 88KM 65kW
Mimo dużej ilości pieniedzy wyłożonej za auto z początku lat 90-tych to w stosunku do jakości jest on bardzo TANI!!
~jaroslawbielawa@wp.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
doskonały samochód dla ludzi leniwych(z racji bezawaryjności) z małym zasobem gotówki.Polecam gorąco.
Mazda 626 III Sedan