Lista ocen Mazda 626 IV (191) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz KARKOW
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jedyna rzecz, która wymieniłem z poza listy części eksploatacyjnych –kocki, układ wydechowy, itp.) to pompa wodna – oring puścił - przy 290 tysiącach. Koszt oryginalnej 140zł + wymiana. Ostatnio odmówił posłuszeństwo silnik szyby elektrycznej (szczotki).
~Ł.L
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Do 300 000 km samochód przejeździł bez większych usterek. Z poważniejszych napraw to jedynie pompa paliwa (w baku), która się zatarła z mojej winy (jeździło się na rezerwie). Po za tym nic się nie wymieniało co nie wynikało z normalnej eksplartacji.
~Mateusz, 20l.
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Trochę problemów jest-awarie przełączników szyb elektrycznych-cała moja rodzina ma 626 i ten sam problem. Poza tym-ostatnio spalił mi się regulator przy silniku wycieraczek, wiec chodzą tylko na maxa-zaraz to naprawie. Poza tym?Drobne wycieki oleju.
~ojciecmateusz
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Nic się nie psuje. Wiadomo, że czasem trzeba wymienić pewne elementy jak świece czy filtry ale nie miałem żadnych niespodzianek. Mankamentem są tylne zaciski które się zapiekają, ale po regeneracji nie ma problemu.
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nie ma auta które się nie psują.Zależy kto jak dba o auto. Jak dbasz tak masz.Przyznam ze tu nie ma do czego się doczepić.Magdalena jest kochana.Nie zawiodła mnie ani razu.Spytajcie się czy wita często warsztaty
~grzegorz76
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
podświetlenie nawiewów raz jest raz nie ma ale przywykłem i traktuję to jak rozrywkę \"będzie-nie będzie\" Przełącznik zespolony - niekiedy trzeba stuknąć aby światła zadziałały ale to bardzo rzadka przypadłość :)
~tomahao@onet.eu
Hatchback 1.8 105KM 77kW
przełącznik świateł mijania padł, el szyby lusterka centralka wszystko bez zarzutu, el sterowanie szyberdachem padlo - działa tylko uchylanie,zeby odsunac całkowicie trzeba pomóc sobie ręką
~dyszel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Psują się naprawdę drobiazgi- np. elektryczna szyba wymagająca przeczyszczenia styków w wyłączniku, czy też nie przesuwający się elektryczny fotel (mam full wersję tak więc dużo mam tej nieszczęsnej elektryki)
~Jacek S
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Chyba za mało przejechałem, żeby się wypowiadać, w sumie nic wielkiego nie robiłem, wymieniłem trochę gum w zawieszeniu z tyłu i tyle. Poza tym wszystko działa.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu