Lista ocen Mazda 626 V (202) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jedynym moim zastrzezeniem jest to, ze zadaża sie oczywiście jak sie dość szybko wchodzi w rondo to potrafi zarzucić tyłem, a np innymi samochodami jakimi jeździłem przy tej samej prędkości takie zachowanie nie mało miejsca
~widiath
Sedan 2.0 115KM 85kW
Na dziurach nie skacze jak ping-pong ani nie wydaje dziwnych odgłosów - tłumi dobrze. Do szybkiego pokonywania zakrętów raczej się nie nadaje, auto potrafi być mało stabilne, ponoć zostało to poprawione w wersji po liftingu.
~widiath
~n.pawcio@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobry, wrecz doskonaly. Jezdzilem poprzednio passatem B5, Xantia, Vectra. Zaden nie dorownuje Mazdzie. Twardo, ale bardzo komfortowo. Nie czuc kazdego kamyka jak w pasku, jednoczesnie duzo twardziej niz w xantii.
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Pewnie trzyma sie drogi przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podrozy (nie nalezy sie spodziewac zbyt miekkiego zawieszenia- cos za cos). Odporna na podmuchy boczne. Nie sprawia zadnych klopotow na zakretach.
~slesin2@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
8 letnie elementy gumowe po sprowadzeniu z "zagramanicy" niestety ale wytrzymują góra pół roku na naszych drogach - ale jak ktoś chce jeździc po naszych drogach i nie przejmowac się dziórami polecam Rudego 102.
~Fenogra@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Tu mały minus. Ale jak kto woli zawieszenie mam komfortowe nie czuć dziur (w polsce plus) ja natomiast cenie przyczepnasc i wolał bym twarde zawieszenie. powyżej 150 trzeba uważać. Ale planuje założyć 225/R17 i może obniżyć troszke
~Marcin
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jak dla mnie za miękki i za prosty w budowie -zaletą jest odporność na dziury i łatwośc/cena wymiany zużytych elementów. Prowadzi się ok ale nie daje pola do popisów. Dość miękkie zawieszenie.
~Wojtek Jaworzno
Sedan 2.0 115KM 85kW
dobrze się prowadzi ale przeważa komfort nad sportem dlatego trzeba mieć to na uwadze i spokojnie wchodzić w zakręty. Bardzo dobrze działające wspomaganie, ani nei za mocno, ani nie za słabo.
~TheMichcio
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Po pierwsze to drogi w eksploatacji, zwykłe tulejki tylnego stabilizatora ok.50zł.Ogólnie dobrze trzyma się drogi ale każdą, nawet najmniejszą dziurę czuć i słychać jakbyśmy wjechali w niewiadomo co.