Lista ocen Mazda CX-30 (247)

~Andrzej
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Bardzo dobra praca skrzyni biegów,lekko łatwo i przyjemnie. (Skrzynia biegów)
~Mazda Lover
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
spalanie ok w uztkowaniu miejskim a i na trasie 7-8 l/ 100 km to super wynik (Ergonomia)
~Endorfina
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Fajne auto, ładna sylwetka, super się prowadzi, dobrze wyposażona za te pieniądze. Jestem mega zadowolony. Kolejny raz też bym kupił Mazde cx30. Robi pozytywne wrażenie na zewnątrz oraz z jazdy. Kupiłem auto nie oglądając na żywo i jest to najlepszy wybór jaki mogłem zrobic.
~ojoj
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Generalnie bardzo fajne, niezawodne auto. Strasznie delikatna przednia szyba, i średnie spalanie 8-9/100 to główne wady. Przyspieszenie, head-up, zachowanie się auta w różnych warunkach - bez zarzutu.
~J.J.
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Auto piękne,robi wrażenie. Jazda przyjemna,jednak dla mnie trochę twardy-może wina opon mam 18.Na nierównościach słychać rumor i to najbardziej mi przeszkadza. Oprócz tego WIELKA przyjemność. Automat działa super.
~Maniek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Średnie myślałem ze po cx 3 bardziej się postarają (Wyciszenie)
~Manuela Gretkowska
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Bezpieczny, świetne kamery cofania i ostrzeżenia. Wygodny fotel. Zmieniam na e-skyactivx, mniej pali i zrywniejszy, to bedzie moja 3 mazda. W każdej nawigacja mazdy. Witasz mercedesa "Hej mercedes" i prawie możesz z nim pogadać. Mazda nie rozumie co drugiej komendy. Panel tez mógłby wizualnie być nowocześniejszy, zbliżony do Ipada, a nie skrzynki pocztowej.
~Darek
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony, poza małymi zastrzeżeniami do słabego prześpieszenia na niskich obrotach
~Krystyna
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Nie da się trochę otworzyć okna. Naciśnięcie przycisku nawet krótkie otwiera na oścież. Nie da się wyłączyć radia. Można je sciszyc albo wyłączyć cały panel (Ergonomia)
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30
8,1