Lista ocen Mazda CX-30 (247)

~Anna M
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Mało miejsca w środku auta, mały bagażnik, ciasno dla kierowcy, lusterko przednie zasłania światła
~Patryk Ziemkowski
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Jest naprawdę super. Po pół roku użytkowania wciąż jestem zdania, że wybrałbym go ponownie, gdybym dzisiaj kupował nowy samochód.
~Renata
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Poza drobnymi uwagami auto mi się podoba i kupiłabym je jeszcze raz.
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Po pół roku użytkowania nieprzyjemny zapach z nawiewu. Stosunkowo wolno samochód się nagrzewa. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Janusz Oleksy
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Jestem bardzo zadowolony. Auto spelnia moje oczekiwania
~Karina Gęsikowska
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Rysy na karoserii oraz rysy na desce rozdzielczej i plastikowych elementach wewnątrz samochodu (Bezawaryjność (poważne usterki))
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30
8,1
4,1
~Sxaeiou
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Powodem zaniżenia ogólnej oceny auta jest awaria poduszki powietrznej, skrzypiący słupek B oraz czasami delikatnie deska rozdzielcza. To pierwsza Mazda na której zawiodłem się na jakości wykonania.