Lista ocen Mazda CX-30 (247)

4,1
~Kuba R.
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Wytrzymały. Ładnie brzmi. Nie jest demonem przyspieszania. (Silnik)
~Dariusz Pielka
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód, nie do końca dopracowane moduły bezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.
4,1
~Renata
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Wyjątkowo niewygodna obsługa nawigacji. Zamiast ładowarki indukcyjnej wolałabym uproszczony / np. dotykowy ekran / sposób obsługi nawigacji. (Ergonomia)
~Monika
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mazda oferuje w pakiecie to, za co u innyxh trzeba dużo płacić. Najważniejsze, bezpieczeństwo nawet w podstawowej wersji. (Stosunek jakość/cena)
2,9
~Piotr
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto jest nowe, ma 2 miesiące i ma też skorodowane tylne drzwi, brawo! I zamiast wymienić element na nowy to Mazda podjęła decyzję i mają je polakierować, brawo! Lakierują nowe auto! Brawo! Więc jeśli ktoś chce kupić skorodowane nowe auto w salonie to zapraszam do Mazdy:)
~Damian
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jeszcze nie wiem miałem pierwsza wyminę oleju po 2tyś (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Wojtek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Najlepszy manual, jaki w życiu miałem okazję prowadzić. (Skrzynia biegów)
~Marek Kuźmicki
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Machine gray - nie ma póki co odprysków po kamykach na szczęście, tak jak w przypadku soul red crystal (jeżdziełem 2 lata CX3 soul red crystal - maska w kropki po tym czasie). (Karoseria)
~Piotr
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Climatronik lepiej pracował w starszych modelach Mazda 3. Często za dużo grzeje lub zbyt dużo chłodzi. Pewnie czujniki do kalibracji albo źle rozmieszczone. (Wentylacja i ogrzewanie)
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30
8,1
~Marcin Matczak
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto idealne. Jestem zachwycony jakością wykonania, cichą pracą silnika, dynamiką i wyglądem. Jak dla mnie auto jest poprostu doskonałe.