Lista ocen Mazda CX-30 (243)

~Wysocki
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Wyposażenie i użytkowanie samochodu daje wiele satysfakcji.
~Spike
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bez negatywnych uwag sprawuje się świetnie jestem bardzo zadowolony
~Grzegorz
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Wygodna. W miarę ekonomiczna. Dobrze wyposarzona. Cicha. Ładna. Po prostu fajne auto dla 50+
~Dmytro
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Wystarczająca ilość miejsca wewnątrz, agresywny design wewnątrz. Super fajna ergonomika kierowcy. Panel sterowania klimatyzacją to jedyne do czego musiałem się dostosować. Nie udaje mi się sterować im nie patrząc na przyciski. Ale prawdopodobnie ponieważ długo używałem swojego poprzedniego samochodu.
~Wojciech
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Działa tak jak powinien działać silnik bez turbiny więc jest ok. Jak mocno docisnąć to nawet się zbiera. (Silnik)
3,4
~regpurp77
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto bardzo ładne na zewnątrz i w środku. Super jest pod tym względem. Ale to tyle.
~Medalik
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Samochód ładny i nieźle się prowadzi. Mazda chwali się że to poziom premium, może z daleka owszem ale jakość wykończenia i spasowanie za tym nie przemawia. Jakość montażu cockpitu jest słaba: na połączeniu czarnej skóry i brązowego płata z podszybie wychodzi klej. Wyświetlacz nie pokazuje emblematów graficznych stacji radiowych. Może nie doczytałem ale brakuje mi zwykłego tempomatu (jest tylko tempomat adaptacyjny).
~Paweł Barabola
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Wygłuszenie ekstra, wykończenia wnętrz podjeżdżające pod premium, świetnie układa się w zakrętach, oświetlenie adaptacyjne LED genialnie się sprawuje a widoczność jest genialna, co pozwala zobaczyć sarny i inne zwierzyny z dalekiej odległości i odpowiednio zareagować. Minimalizm pokręteł i guzików na desce sprawia, że auto wewnątrz wygląda jak laska biskupa z "Klera" - ..."skromnie, ale ładnie", co ja uważam za pozytyw.
~Roman
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Powinno być 4 i połowa. Gniazdo zapalniczki w podłokietniku niewygodne podłączenie kamery,/ rejestratora/. Brak podwójnej podłogi w bagażniku i gniazda do podłączenia lodówki.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30
8,1