Lista ocen Mazda CX-30 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW od 2020 (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo małe boczne okna i trochę większe tylna szyba z szerokimi słupkami czyli kiepska widoczność. Dobrze widoczny przedni kant samochodu. Szersza tylna wycieraczka oczyszczająca większą część tylnej szyby. Przednia kamery bardzo pomagają , tylko stosunkowo niewielka deformacja obrazu. Boczne kamery mało przydatne, bardzo duża deformacja obrazu, raczej tylko do generalnej orientacji położenia auta . Dobra widoczność z lusterek bocznych....
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Widoczność do przodu i lusterka jak najbardziej OK. Tylna szyba mała, dodatkowo ogranicza widoczność środkowy zagłówek. Dobrą robotę robią tu te wszystkie czujniki, kamery i pipkacze zwane Activesense. Bez nich byłoby cokolwiek trudno.
~Leszek55
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Widoczność zapewniają kamery. Okna są małe i wysoko posadowione. Bilet z parkomatu w galerii handlowej ciężko wyciągnąć, potrzebny łokieć z przegubem w drugą stronę ;)
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Według mnie zupełnie wsytarczająca. Posiadam dodatkowe kamery 360, które działają super, ale nawet bez tego nie miałbym problemu z parkowaniem itd.
~lognith
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Nie mam nic do zarzucenia. Siedzi się specyficznie i boczne szyby są dość niewielkie, ale po przyzwyczajeniu absolutnie to nie przeszkadza.
~Mateusz Derek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Do przodu jeszcze jest ok, ale spojrzeć w tył lub bok...tragedia, szyby malutkie i mało przez nie widać.
~WitLeg
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jest dobrze. Do tyłu wiadomo, że gorzej ale ładne duże lusterka, kamera, czujniki i jest OK.
~Marian
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra choć miałem obawy że będzie słaba do tyłu to jednak miłe rozczarowanie.
~Artur
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Słaba, jak we wszystkich samochodach tego typu. Grube słupki A, bo względy bezpieczeństwa, mała szyba tylna.
~Zadowolony użytkownik
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
dobra widocznośc we wszytkie strony, chociaz przy parkowaniu tyłem przzydaje się tylna kamera.