Ocena kierowcy - Mazda CX-5 I SUV Facelifting

jm, 6 lat temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2015
Przebieg: 1 000 tys. km
Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Bardzo przyjemny w prowadzeniu i eksploatacji SUV, bezawaryjny, obsługa i komfort użytkowania przypominają BMW X3 (F25), który miałem wcześniej ( a który miał 2 poważne awarie do 90 tys. przebiegu), w kabinie nieco głośno przy dużych prędkościach, ale dramatu nie ma, silnik całkiem ok, ale aż się prosi o turbinę ( samochód zaczął jakby lepiej -żwawiej-jeździć po przekroczeniu 50 tys.) , multimedia ok, zastrzeżenia można mieć do nawigacji , która po aktualizacjach nie jest nadal aktualna. Słaba strona hamulce! Sprzedawany z oponami Toyo, ponoć warto zmienić na inne premium by było lepiej. Brakuje HUDa i elektrycznej klapy bagażnika. Mimo to wg mnie lepszy niż nowa CX5 , którą jeździłem ( w nowej krótsze siedziska foteli, przekonstruowany i przez to za krótki podłokietnik, a samochód z tym samym silnikiem mniej dynamiczny).W tytule opinii przebieg 1000 bo system nie pozwolił na ustawienie rzeczywistego 70000
wystarcza, trzeba się przyzwyczaić do jazdy bez turbiny, średnie spalanie od początku zakupu przez 70 tys. 10.1l/100 km
super, mimo 6 biegów
pewny, przyjemny w prowadzeniu, a przy tym dość komfortowy mimo kół 19'
kamera cofania pomaga i ostrzega przy wyjeżdżaniu tyłem z parkingów
wszystko na swoim miejscu
bez zastrzeżeń