Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenon
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Po prostej Kii, chwilę mi zeszło zanim ogarnąłem wszystkie przyciski i kontrolki na kokpicie Mazdy. Ciągle jednak nie mogę pojąć dlaczego, żeby zobaczyć która godzina, muszę oderwać oczy od drogi i szukać małego wyświetlacza na wysokości kolana. Małe schowki - nie ma gdzie położyć portfela czy smartfona (tylko w podłokietniku jest trochę miejsca), ale za to jest poręczny joystick do sterowania radiem, nawigacją i telefonem, Fotele nie robią...
~Beata
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wszystkie schowki, przełączniki OK. Nierozsądne rozwiązanie to jednoczesne zapalanie się czerwonej kontrolki - wykrzyknik - wraz z informacją o potencjalnie śliskiej nawierzchni. Rozczarowałam się również skórzanymi fotelami. Welurowe w starej Mazdzie 6 są moim zdaniem wygodniejsze. Całkowite nieporozumienie to nawigacja - brak języka polskiego; w angielskim odległości podawane w milach.
~barmis
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu. Po krótkim czasie użytkowania staje się obsługa intuicyjna.
~Szyki
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wszystko we właściwym miejscu. Do zegarka na konsoli srodkowej trzeba się przyzwyczaić.
~powerman sport
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na najwyższym poziomie. Intuicyjna obsługa. W poprzednim aucie po 8 latach 30% nie nauczyłem się nigdy.
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na ergonomię nie narzekam, może dlatego, że samochodami japońskimi jeżdżę już 20 lat
~Kubasik
wszystko na swoim miejscu