Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~powerman sport
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Silnik pracuje jak szwajcarski zegarek. Można na wysokich biegach jechać relatywnie wolno, przy ok.2.500 obr/min,czego nie tolerują silniki diesla. Przy tej technice jazdy występuje wrażenie słabej elastyczności, ale kto bogatemu zabroni kręcić do 4 czy 5 tys. obrotów. Idzie wtedy jak burza i tak samo pali. Wybór należy do ciebie.
~barmis
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo przyjemny dźwięk silnika, nie wyje na obrotach, ciągnie równo i nie ma problemów z wyprzedzaniem. Kultura pracy jak dla mnie super. Apetyt na paliwo do zaakceptowania, wyraźnie wzrasta powyżej 130-140.
~Beata
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wybrałam silnik benzynowy, bo auto ma jeździć bezproblemowo zimą na dużym mrozie. Nie mam zastrzeżeń. Zapala od pierwszego razu przy -15; na -30 poczekam i ocenię.
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
kultura pracy b. dobra, z elastycznością to może trochę gorzej ale po małej wprawie i właściwym biegu do szybkości - ok.
~domek
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Silnik genialny , ładnie się wkręca na obroty i pięknie brzmi . Spalanie super a jeszcze ma spaść .
~domek
~Bielawowski
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przy łagodnym traktowaniu dość cicho, przy wyższych obrotach zbyt głośno. Elastyczność ok
~Szyki
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na prawdę jak to benzyna lubi obroty. (ele wtesy na prawdę dzieją się fajne rzeczy)
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Silnik pali jak przystało, moim zdaniem mało.
Mazda CX-5 I SUV